OSMANİYE’DE SPOR DAHA DA  İLERİYE TAŞINACAK…

Yaklaşık 2 saat süren toplantıda, sporun gelişimi için geçmişte yapılan çalışmalar ve yeni dönemde yapılması planlanan faaliyetler hakkında tüm il temsilcileri tek tek dinlenerek görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantıda, Osmaniye’de sporun daha ileriye taşınması için önemli adımların atılacağı ve sporun her branşında başarıların artırılmasının hedeflendiği vurgulandı.

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürü Yusuf Çebi’den Spor Temsilcileri ile Durum Değerlendirme Toplantısı

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürü Yusuf Çebi, Spor Hizmetleri Müdürü Yücel Erdoğan ve Spor Şube Müdürü Şehmuz Can başkanlığında, İl Spor dalı temsilcileri ile tanışma ve durum değerlendirmesi toplantısı gerçekleştirdi.

Çok Amaçlı Spor Salonu toplantı salonunda yapılan toplantı, İl Spor dalı temsilcilerinin tanıştırılması ile başladı.

Yaklaşık 2 saat süren toplantıda, sporun gelişimi için geçmişte yapılan çalışmalar ve yeni dönemde yapılması planlanan faaliyetler hakkında tüm il temsilcileri tek tek dinlenerek görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda, Osmaniye’de sporun daha ileriye taşınması için önemli adımların atılacağı ve sporun her branşında başarıların artırılmasının hedeflendiği vurgulandı.

 İl Müdürü Yusuf Çebi, toplantı sonunda yaptığı konuşmada, sporun toplumun her kesimine yayılması için büyük bir gayretle çalışacaklarını belirtti ve tüm temsilcilere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

OGS  basın birimi