OSMANİYE’DE BİR İLK! JANDARMA MEHTERAN BİRLİĞİ 7 OCAK’TA OSMANİYE’DE KONSER VERECEK…

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI MEHTERAN BİRLİĞİOsmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Her geçen yıl daha coşkulu kutladığımız Osmaniyemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 98’inci yılında da değerli hemşerilerimizle birlikte kutlayacağız. Kutlamalar kapsamında Jandarma Genel Komutanlığımızın Mehteran Birliği tarafından Osmaniyeli vatandaşlarımız için muhteşem bir konser verecek” dedi. Osmaniye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü dolayısıyla Jandarma Genel Komutanlığı Mehteran Birliği Devlet Bahçeli Meydanı’nda birbirinden güzel eserler seslendirecek.

 

Osmaniye Belediyesi’nin organizasyonu ve Osmaniye Valiliği öncülüğünde düzenlenen Osmaniye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıldönümü etkinlikleri kapsamında Jandarma Genel Komutanlığı Mehteran Birliği, Osmaniye’ye gelerek muhteşem bir konser verecek.

Osmaniye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü dolayısıyla Jandarma Genel Komutanlığı Mehteran Birliği Devlet Bahçeli Meydanı’nda birbirinden güzel eserler seslendirecek.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Her geçen yıl daha coşkulu kutladığımız Osmaniyemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 98’inci yılında da değerli hemşerilerimizle birlikte kutlayacağız. Kutlamalar kapsamında Jandarma Genel Komutanlığımızın Mehteran Birliği tarafından Osmaniyeli vatandaşlarımız için muhteşem bir konser verecek. Tarihte kadını erkeği tek bir vücut olarak verdikleri mücadeleyi hatırlamak, hatırlatmak ve aynı milli ruh ve duygularla gelecek nesillerimize aktarmak için 7 Ocak günü tüm hemşerilerimizi Devlet Bahçeli Meydanı’nından bu yüce Türk Milleti’nin hiç kimseye boyun bükmeyeceğini bir kez daha tüm dünyaya hep birlikte haykırmaya bekliyoruz.” İfadelerini kullandı.

Hasan KILIÇ