OSMANİYE ÜLKÜ OCAKLARINDA YENİ BAŞKAN: HASAN ŞAHİN CEYLAN

 

DSC_0517Yaklaşık 4 senedir Osmaniye Ülkü Ocakları İl Başkanı görevini yürütmekte olan Fatih Eroğlu,  görevini Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un takdiriyle, Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Hasan Şahin Ceylan’a devretti.

Görevi devralan Hasan Şahin Ceylan;  “Bugün burada devir aldığım Kutsal dava sancağını elbette dava arkadaşlarımla birlikte daha ileriye daha yükseklere taşımak için gece gündüz demeden çalışacağız. İlkelerimizden bizi biz yapan değerlerden ve şahsiyetimizden asla taviz vermeyeceğiz.” Dedi.

Devir teslim törenine Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi ERSOY, MHP İl Başkanı Fahri KUYULU, MHP Merkez İlçe Başkanı  Avukat Ali Turgay AKINCI ile teşkilat mensupları katıldı.

Osmaniye Ülkü  Ocakları’nın yeni  Başkanı Hasan Şahin Ceylan,  göreve geldiği ilk gün, İlk Ülkücü Şehit Ruhi Kılıçkıran’ın kabrini ziyaret ederek görevine başladı.

CANDAN TEŞEKKÜRLER FATİH EROĞLU

Görev yaptığı sürece ekibi ile birlikte her türlü takdirin üzerinde olağan üstü derecede sayısız bir çok hizmetlere imza atan, Türkmenlere yardım konusunda öncülük yapan  ve milli konulardaki duyarlı tavır ve çalışmaları ile de partili partisiz tüm Osmaniye halkının gönlünde  taht kuran Osmaniye Ülkü Ocaklarının Bozkurt yürekli, kartal bakışlı Efsane Başkanı, beyefendi güler yüzlü, merhamet örneği “adam gibi adam” olan Fatih EROĞLU’na büyük hizmetlerinden dolayı biz de basın olarak en kalbi teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Osmaniye, beyefendi, cesur ,hoşgörülü kişiliğinle seni çok sevdi.

Yolun açık, başarıların daim olsun Fatih Başkanım. Nerede olursan ol, kalbimiz seninle birlikte çarpacaktır Başkanım. Arz ederim. HASAN KILIÇ