OSMANİYE DEVLET HASTANESİNDE HASTALARI SEVİNDİREN HİZMET

Osmaniye Devlet Hastanesi Kemoterapi Ünitesi Yenilendi

İlimiz ve çevre illerden gelen Kanser hastalarının tedavileri Osmaniye Devlet Hastanesinde başarılı bir şekilde yürütülmektedir.

Osmaniye Devlet Hastanesi Kemoterapi Ünitesinde;  Akciğer kanseri, Meme Kanseri, Kolon Kanseri, Karaciğer Kanseri, Mesane Kanseri, Mide Kanseri, Pankreas Kanseri, Rahim Ağzı Kanseri, Rahim Kanseri, Yumurtalık Kanseri, Tiroid Kanseri, Cilt Kanserleri, Gırtlak Kanserleri ,Prostat Kanseri, Beyin Kanseri, Yumuşak doku sarkomları tedavileri başarılı Cerrahi ve Tıbbi Onkologlarımız tarafından tam teşekküllü kliniğimizde yapılmaktadır.

Osmaniye Devlet Hastanesi Kemoterapi Ünitesinde 4 farklı tedavi yapılmaktadır. Bunlar;

➢ Kemoterapi

➢ Hedefe yönelik tedavi

➢ İmmünoterapi

➢ Hormonoterapidir.

Hastalarımız modern ve hijyenik bir ortamda , hastayı takip eden onkologumuzun düzenlediği kemoterapötik ilaçların olduğu reçete doğrultusunda onkoloji alanında bilgi sahibi personelimiz tarafından hazırlanmakta ve kliniğimizde uygulanmaktadır.

Kanser hastaları ayrı bir özen ve itina istemektedir. Bu sebeple kliniğimizde ki tüm çalışanlar hastalarımızın bu zor dönemlerinde gerek tıbbi gerek psikolojik olarak desteklemekte ve hassasiyetle yaklaşmaktadır.

HASAN KILIÇ