OSMANİYE BELEDİYESİ ÖĞRENCİLER İÇİN 3 DALDA KÜLTÜREL YARIŞMALAR DÜZENLEDİ

OLAYA FOTOOsmaniye Belediyesi tarafından dereceye girenlerler 300, 200 ve100 TL değerlerinde Kitap ve Kırtasiye Hediye Çeki Madalya ile ödüllendirilecek olan yarışmaların başvuruları Osmaniye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne yapılacak.
Osmaniye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yıldönümü Osmaniye Valiliği’nin öncülüğünde ve Osmaniye Belediyesi’nin organizasyonunda, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerinin destekleriyle çeşitli etkinliklerle kutlanacak.
Etkinlikler kapsamında Osmaniye Belediyesi tarafından 7 Ocak Osmaniye’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşu konulu, ödüllü İlkokullar arası Resim Yapma, Ortaokullar arası kompozisyon yazma, liseler arası şiir okuma yarışmaları yapılacak.
BAŞVURULAR OSMANİYE BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜNE YAPILACAK
Osmaniye Belediyesi tarafından dereceye girenlerler 300, 200 ve100 TL değerlerinde Kitap ve Kırtasiye Hediye Çeki Madalya ile ödüllendirilecek olan yarışmaların başvuruları Osmaniye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne yapılacak. Yarışmalarla ilgili detaylı bilgiye Osmaniye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden veya belediyenin http://osmaniye-bld.gov.tr adresinden ulaşabilecekler.
Ayrıca yarışmalar kapsamında 7 Ocak Kurtuluş Koşusu ile 7 Ocak Kurtuluş Kupası Satranç Turnuvası da düzenleneceği de kaydedildi. Hasan KILIÇ