OSMANİYE BAROSU İŞ KAZALARI SEMİNERİ  DÜZENLEDİ

 

FOTOAv. Bülent MARAKLI yönetiminde İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr.Emin ZEYTİNOĞLU ve Kocaeli Barosu Avukatlarından Av. Dr.Murat ÖZVERİ’nin eğitimci olarak katıldıkları ” İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku – İş Kazaları “ Semineri yapıldı.

 

TBB ve Osmaniye Barosu işbirliği Meslek İçi Eğitimi Kapsamında ” İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku – İş Kazaları “ Seminer yapıldı.

TBB ve Osmaniye Barosu işbirliği ile Meslek İçi Eğitimi Kapsamında Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda TBB Eğitim Merkezi üyesi Adana Barosundan Av.Bülent MARAKLI yönetiminde İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr.Emin ZEYTİNOĞLU ve Kocaeli Barosu Avukatlarından Av. Dr.Murat ÖZVERİ’nin eğitimci olarak katıldıkları ” İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku – İş Kazaları “ Semineri, Osmaniye Barosuna  kayıtlı Avukat, Stajyer Avukatlar ve Osmaniye İş Mahkemesi Hakimi Özgür BAHÇIVAN ACAR’ın katılımı ile yapıldı.

SEMİNER VERENLERE PLAKET VERİLDİ

Seminer sonunda katkılarından dolayı İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr.Emin ZEYTİNOĞLU’na Plaketini  Osmaniye Barosu avukatlarından Lütfi ÖZKAN,Kocaeli Barosundan Avukat Dr.Murat ÖZVERİ’ye plaketini Baro Genel Sekreteri Av.Cumhur ERDOĞDU,TBB Eğitim Merkezi Üyesi seminer sorumlusu Adana Barosu avukatı Bülent MARAKLI’ya ise plaketini Baro Yönetim Kurulu Üyesi Av.Meryem KÜLTÜROĞLU takdim ettiler.

Seminerde avukatlar tarafından  “İş hukukunun özelliği gereği işveren ve işçilerin arasında doğabilecek hukuki uyuşmazlıklar önceden tespit edilip, tarafların dava açmadan anlaşmaları amaçlanmaktadır. Bu amaç doğrultusunda tarafların sağlıklı bir şekilde iş ilişkisini yürütebilmeleri için hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir” denildi.

BARO BAŞKANI AV. DİLEM AKSOY TEŞEKKÜR ETTİ

Osmaniye Baro Başkanı Av. Dilem AKSOY, “Düzenlenen eğitim semineri dolayısıyla Osmaniye Barosu olarak katılımcılara, TBB Başkanı Prof.Dr.Av.Metin FEYZİOĞLU’na ve eğitimden sorumlu TBB Başkan Yardımcısı Av.Berra BESLER’e teşekkür ederiz” dedi. Hasan KILIÇ