OSMANİYE ARTI BİLİM KOLEJİ EĞİTİM KERVANI’NA KATILDI

artı bilim kolejiArtı Bilim Koleji Osmaniye’deki eğitim kervanına katılıyor. 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı’na başlayan Artı Bilim Koleji, açılış töreni düzenliyor.

Artı Bilim Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Celal DEMİR ve yönetim kurulu üyeleri, basın mensuplarına yeni okulun tanıtımını yaptı.Artı Bilim Koleji olarak Osmaniye’de Uğur Dershanesi ve Artı Bilim Temel Lisesi süreciyle bugünlere geldiklerini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Celal DEMİR“Artı Bilim Eğitim Kurumları olarak dershane ve kolejimizle beraberOsmaniye’yeyeni bir sayfa açtık.Artı Bilim Koleji birebir öğrenci başarısı takibi ve rehberlik ilgisi, öğrencilerin iyi bir üniversite kazanmasında tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir yapıda planlanmıştır” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Celal DEMİR ülkemizin geleceğinin eğitimden geçtiğine dikkat çekerek vatanımıza, milletimize faydalı olacak milli ve manevi değerlere sahip gençleri yetiştirmeyi bir görev kabul ettiklerini belirtti.

DEMİR konuşmasında şunları söyledi: “Artı Bilim Koleji olarak Misyonumuz; Milli ve manevi değerlere sahip olan, vatanın ve milletini seven, aile bağlarına önem veren, kendine ve topluma faydalı bireyler yetiştirmektir.Vizyonumuz; Çağdaş bilimlerle donanımlı, kariyer basamaklarını çıkarken kendine güveni olan bireyler yetiştirmektir. Sınavlara hazırlanan öğrencimize gerekli olan bilgi ve birikimini kazandırmaktır.”

Artı Bilim Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Celal DEMİR,okulda sabah 08.40’dakahvaltı ile başlayan öğretim sürecinin akşam16.40’a kadar devam ettiğini,12.Sınıflarda saat 14.40’dan 16.40’a kadar soru çözümü yaptıklarını, ara sınıflarda ise sınıf içi soru çözümü ve her Cumartesi günü öğlene kadar etüt ve deneme sınavlarıyla öğretim sürecini desteklediklerini de sözlerine ekledi.

Diğer yandan Veli işbirliğine çok önem verdiklerini, örneğin devamsızlık yapan öğrencinin velisinin hemen arandığını, ödev ve çalışma sorunu yaşayan öğrencilerin rehberlik servisi desteği ve veli işbirliğiyle aşılmaya çalışıldığını belirten DEMİR,ayrıca geziler, kahvaltı programları ve değişik etkinliklerle eğitim öğretim sürecini pekiştireceklerinisöyledi.

Yönetim Kurulu Başkanı Celal DEMİR, 10 yıllık süreçte Artı Bilim Eğitim Kurumları olarak yüzlerce öğrencilerine Tıp, Hukuk, Mühendislik, PDR ve Eğitim Fakülteleri gibi seçkin üniversitelerin seçkin bölümlerini kazandıklarını belirterek“Geçmişte elde ettiğimiz bu başarılara,İnşallah Artı Bilim Koleji’nde de devam edeceğiz” diye konuştu.

Daha sonra okulun fiziki yapısı hakkında da bilgiler veren DEMİR, basın mensuplarına okulu gezdirdi. Celal DEMİR, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı’na başladıklarını belirterek, resmi açılışın ise 11 Ekim Cuma günü saat 15.00’da yapılacağını bildirdi.

Ali Celal KAYMAK