OSB MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI  VALİ KEREM AL BAŞKANLIĞINDA YAPILDI

 

YURTAOsmaniye Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısı, Vali Kerem Al Başkanlığında OSB İdare Binası Toplantı Salonunda yapıldı. Toplantıya, OSB Müteşebbis Heyeti üyeleri katıldı.

 

Toplantının başında OSB Müdürü Hasan Sezer geçtiğimiz ay yapılan Genel Kurul toplantısında Müteşebbis Heyetin 8 üyesinin belirlendiğini, Genel Kurul’un ardından Osmaniye İl Özel İdaresi, Osmaniye Ticaret Odası, Osmaniye Sanayici ve İşadamları Derneği’nin de hisseleri oranında belirlediği 6 kişi ile birlikte Vali Kerem Al Başkanlığında 14 asil 14 yedek üyeden oluşan Müteşebbis Heyet’in teşekkül ettiğini kaydetti. Vali Kerem Al Başkanlığındaki Müteşebbis Heyet, Genel Kurulda seçilen Şerif Tosyalı, Mustafa Baştuğ, Abdullah İlbeyli, Nejan Hatko, Tamer Bilici, Erhan Ektiren, Adnan Şennakoğlu ve Nami Çetingök ile birlikte İl Özel İdaresini temsilen Vali Yardımcısı Alp Eren Yılmaz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Yanık, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Altun, Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odasını temsilen Oda Başkanı Murat Teke, Osmaniye Sanayici ve İşadamları Derneği’ni temsilen Alparslan Yücel’den oluştu.

 

Toplantının devamında yapılan seçim sonucunda Yönetim Kurulu’nun asıl üyeleri Vali Kerem Al, Şerif Tosyalı, Mustafa Baştuğ, Abdullah İlbeyli ve Nejan Hatko’dan oluşurken, Denetim Kurulu üyeliklerine Nami Çetingök ve Erhan Ektiren seçildi. Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK)te Osmaniye OSB’yi temsil edecek üyeler ise Şerif Tosyalı, Tamer Bilici ve Nejan Hatko olarak belirlendi.

 

Toplantı gündem maddelerinin görüşülmesi ile devam etti.

Ömer Ali TURUNÇ