OMYO Makine Programı Tarafından VRV Sistemleri ve Yeni Teknolojiler Hakkında Bilgi Verildi

 

seminer2DAIKIN Türkiye Satış Danışmanlık Şefi Okan Yoluak DAIKIN’in yapısından ve işleyişinden bahsettiği sunumunda öğrencilere RVR Sistemleri ve Yeni Teknolojiler hakkında bilgiler verdi..

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Osmaniye Meslek Yüksekokulu Makine ve Metal Teknolojisi Bölümü Makine Programı tarafından öğrencilere yönelik ‘’VRV Sistemleri ve Yeni Teknolojiler’’ konulu program OKÜ Amfi’de düzenlendi.

Düzenlenen programa Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Yusuf Fedai, Osmaniye Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Yunis Yılmazer, Öğretim Görevlisi Bülent Önal,  Öğretim Görevlisi Alper yıldırım, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Uğur Acar,  İl Özel İdare teknik personeli, OKÜ Yapı İşleri Daire Başkanlığı teknik personeli, sektördeki mühendisleri ve Osmaniye Meslek Yüksekokulu öğrencileri katıldı.

Programın açılış konuşmasını Osmaniye Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Bülent Önal yaptı. OMYO olarak Sektör-Üniversite buluşmasını gerçekleştirdikleri programa öğrencilerin katkıları dolayısıyla teşekkürlerini ileten Önal, İklimlendirme Türkiye lider olan DAIKIN’in Türkiye Satış Danışmanlık Şefi Okan Yoluak’a öğrencilere katkı sağlayacak sunumundan dolayı teşekkür etti.
DAIKIN Türkiye Satış Danışmanlık Şefi Okan Yoluak DAIKIN’in yapısından ve işleyişinden bahsettiği sunumunda öğrencilere RVR Sistemleri ve Yeni Teknolojiler hakkında bilgiler aktardı.

Öğrencilerin sorularının yanıtlandığı programın sonunda Osmaniye Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Bülent Önal günün anısına DAIKIN Türkiye Satış Danışmanlık Şefi Okan Yoluak’a OKÜ Logolu tabak takdim etti.

Hasan KILIÇ