OKÜ’LÜLERDEN ÖRNEK HAREKET

OLAYAOKÜ Kültürel Gelişim Kulübü,  Mübarek Mevlit Kandili Gecesinde  birlik ve beraberlik duygularının pekişmesi adına, Üniversite Lezzet Vadisi önünde kandil simidi ve şerbet dağıtımı gerçekleştirdi.

Peygamberimiz Hazreti Muhammed’in dünyayı teşrif edişinin yıldönümü nedeniyle Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi kulüplerinden Kültürel Gelişim Kulübü Üniversite Lezzet Vadisi önünde kandil simidi ve şerbet dağıtımı gerçekleştirdi.

500 ADET KANDİL SİMİDİ DAĞITILDI

Üniversitenin  Lezzet Vadisi önünde gerçekleşen etkinlikte Kültürel Gelişim Kulübü başkanı ve üye öğrencileri tarafından 500 adet kandil simidi dağıtımı gerçekleştirildi.

BİRLİK VE BERABERLİĞİN PEKİŞMESİ ADINA

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 3. sınıf öğrencisi ve aynı zamanda Kültürel Gelişim Kulübü Başkanı olan İbrahim Karataş, “Bu mübarek günde birlik ve beraberlik duygularının pekişmesi adına kandil simidi ve şerbet dağıtımı gerçekleştirdik.  Bu vesileyle öğrenci kardeşlerimizin ve akademisyenlerimizin Mevlid Kandilini tebrik ettik.” dedi.

TEŞEKKÜRLER OKÜ GELİŞİM KULUBÜ

Biz de basın olarak mübarek Mevlit kandili gecesinde son derece anlamlı ve örnek bir etkinliğe imza atan  OKÜ Kültürel Gelişim Kulübü Başkanı olan İbrahim Karataş  ve yönetim kurulu üyeler ile emeği geçen herkesi i canı gönülden kutluyor, teşekkür ediyoruz.

Hasan KILIÇ