OKÜ Öğrencilerinden Barış Pınarı Harekatı’na Destek

OKÜ KARACAOĞLAN ERKEK YURDUOsmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Karacaoğlan Erkek Yurdu öğrencileri, Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı’na destek etkinliği düzenledi.

Karacaoğlan Erkek Yurdu’nda düzenlenen etkinlikte; Vali Ömer Faruk Coşkun, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Susran Erkan Eroğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu, Karacaoğlan Erkek Yurdu Müdürü Süleyman Mazı da öğrencilerin yanında yer aldı.

Ellerinde Bayrağımızı ve “Ordumuz Yurdumuz El Ele” pankartı taşıyan öğrenciler, İstiklal Marşı’mızı okuyarak, güvenlik güçlerimiz için dua ettiler.

Vali Coşkun, etkinliği düzenleyen tüm öğrencileri tebrik ederek, “Rabbim, Kahraman Ordumuzu, güvenlik güçlerimizi muhafaza edip, mansur ve muzaffer eylesin. Dualarımız her daim onlarla” diye konuştu.

Ali Celal KAYMAK