OKÜ Bocce Turnuvası sona erdi

 

bocce turnuvası tamamlandı (8)Osmaniye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 95.yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen, Kurtuluş Kupası Üniversite Öğrencileri Bocce Turnuvası tamamlandı.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nin (OKÜ) farklı bölümlerinden 11 takımın katıldığı turnuvada 33 sporcu yer aldı.

Turnuva sonunda dereceye giren takımlar şöyle sıralandı; Birinci, Dört Yıldız Bocce Takımı ve oyuncuları Mete Çolak, Onur Soru, Ömer Küpe. İkinci,  Eflatun Takımı ve oyuncuları Kerem Öztaş, Yusuf Aktaş, Mehmet Kazıcı. Üçüncü,   Ülkücüler Takımı ve oyuncuları Ayşe Yılmaz, Kübra Yeşbek, Ece Hanım Harzan. Dördüncü, Yıldız Kızlar Takımı ve oyuncuları Fatmanur Aba, Meryem Tulgar, Fatma Gönen.

Dereceye giren takımlara ödüllerini veren Belediye Başkanı Kadir Kara; “Osmaniye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü etkinliklerine katılarak bizlere destek verdiğiniz için tüm sporculara ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

7 Ocak Kurtuluş Kupası Bocce Turnuvası ödül törenine Belediye Başkanı Kadir Kara ile birlikte Kredi ve Yurtlar Kurumu Osmaniye İl Müdürü Oğuzhan Çelik ve Kız Öğrenci Yurdu Müdiresi Sevgi Sabah Çakmaz da katıldı.

Ali Celal KAYMAK