OKÜ BEDEN EĞİTİMİ OKUTMANINDAN BÜYÜK BAŞARI

1511787933Uluslararası Seniör Turnuvasına katılan OKÜ Beden Eğitimi Okutmanı İsmail Dehri, final müsabakasında  Rus ekibine 2-1 yenilerek turnuvayı ikinci olarak tamamladı.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi  Beden Eğitimi Okutmanı İsmail Dehri, katıldığı Uluslararası Seniör Tenis Turnuvasında ikinci oldu.

23-26 Kasım 2017 tarihleri arası Litvanya’da düzenlenen Uluslararası Seniör Turnuvasına katılan OKÜ Beden Eğitimi Okutmanı İsmail Dehri,  final müsabakasında Rus ekibine 2-1 yenilerek turnuvayı ikinci olarak tamamladı.

Litvanya’dan ilimize dönen OKÜ  Beden Eğitimi Okutmanı İsmail Dehri, Üniversite  Rektörü Prof. Dr. Murat Türk’ü makamında ziyaret etti. Dehri, turnuvaya katılmasında çok büyük emekleri olan Rektör  Prof. Dr. Murat Türk’e ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı İ. Savaş Dündar’a teşekkür etti.

Turnuvada sergilediği başarılı oyunları ve ikinciliği için Üniversite Beden Eğitimi Okutmanı İsmail Dehri’ye Üniversite Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, teşekkür ederek kalem hediye etti.  Hasan KILIÇ