OGC’nin bayan üyelerine sürpriz kutlama

 

DSC_0013Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti (OGC) Başkanı İsrafil Avcı ve yönetim kurulu üyeleri, OGC’nin bayan üyelerine sürpriz yaparak Kadınlar Günü’nü kutladı.

Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlenen programda konuşma yapan OGC Başkanı İsrafil Avcı, “Bugün burada bayan üyelerimizin bu önemli gününü kutlamak için toplandık. Biz bayan üyelerimize ayrı bir önem veriyoruz. Onların her zaman yanında ve destekçisiyiz. Bunun en büyük örneği de Yönetim Kurulu Üyemiz Fidan Toprakoğlu hanımefendidir. Kadınlar İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Kadın, doğası gereği zayıftır; ama acıya en çok o dayanır. Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Konuşmanın ardından OGC’nin bayan üyelerinin tek tek günlerini kutlayan Başkan Avcı, onlara karanfil takdim etti. Kutlumu programı günün anısına hazırlanan pastanın kesilmesi ve ikram edilmesi ile devam etti. Bayan üyeler de OGC Başkanı İsrafil Avcı ve yönetimine bu anlamlı kutlama programı için teşekkür ettiler.

Kutlama programına Valilik Basın Müdürü Osman Turunç da katıldı ve bayan basın mensuplarının Kadınlar Günü’nü kutladı.

Ali Celal KAYMAK