OGC’den İbni Sina Hastanesi’ne ‘Hayırlı Olsun’ ziyareti

 

DSC_0019Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti (OGC) Yönetim ve üyeleri, İbni Sina Hastanesi’ne ‘Hayırlı Olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.

OGC heyetini kapıda karşılayan İbni Sina Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Harun Gülşen, OGC Başkanı İsrafil Avcı ve beraberindekilere ziyaretten dolayı teşekkür etti. Dr. Gülşen “Bildiğiniz gibi 10 ay kadar bir aradan sonra hastanemiz yeniden Sağlık hizmeti vermeye başladı. Biz bu süre içerisinde her an hizmete başlayacak şekilde hastanemizi hazır tuttuk. Daha önceden olduğu gibi yine Osmaniyelilere sağlık alanında en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. Sizlerin bu ziyareti de bizlere güç vermiştir. Bizler de sizlerin her zaman destekçisi olacağız” dedi.

İbni Sina Hastanesi’nin Osmaniye’de özel hastane açılması konusunda öncülük eden güzide bir kuruluş olduğunu ifade eden OGC Başkanı İsrafil Avcı, “Bu 10 aylık ara Osmaniye için bir kayıp olmuştur. Tabiki sizler için de aynı şekilde. Ancak İbni Sina Hastanesi Osmaniye’de verdiği hizmet ile göz doldurmuştur. Ben bundan sonra da aynı şekilde en iyi ve güzel hizmeti vereceğinize inanıyorum. Ziyaretimizin biraz geç olmasından dolayı özür diliyor ve bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu. Ziyaret sohbet ortamında devam etti. Diğer yandan her iki başkan OGC üyelerinin İbni Sina Hastanesi’nden indirimli sağlık hizmetleri alması konusunda da mutabakat sağladı.

Ali Celal KAYMAK