O.T.B. BAŞKANI SAİT ÇENET’TEN HİSARCIKLIOĞLU’NA DESTEK SÖZÜ

22854-6Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı  Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret eden OTB Başkanı Sait Çenet, “Biz sonuna kadar başkanımızın yanındayız. Desteğimiz tamdır. Tam olacaktır. Bugünde desteğimiz kendilerine tamdır” dedi.

Osmaniye Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sait Çenet, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, OTB Başkanı Sait ÇENET ve yönetim kurulu üyelerine yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

BAŞKANA KARATEPE KİLİMİ

OTB Başkanı Sait Çenet ve heyeti, günün anısı olarak TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na dünyaca ünlü Karatepe Kilimi takdim ettiler.Bu jestten dolayı Hisarcıklıoğlu, OTB’ye teşekkür ederek “Buna her baktığımda Osmaniye’yi ve sizi hatırlayacağım” dedi.

ÇENET: “BAŞKANIMIZ RİFAT HİSARCIKLIOĞLU’NUN SONUNA KADAR YANINDAYIZ”!

Osmaniye Ticaret Borsası Başkanı Sait Çenet ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, seçim sürecini 2 aday çok güzel şekilde tamamladıklarını belirterek şunları söyledi:

“Bizler, seçimin galibi olarak çıktık. İnşallah bundan sonra Osmaniye’mize daha güzel hizmetlerde bulunacağız. Yaptığımız hizmetleri de değerli Başkanımıza anlattık. Bundan sonrada elimizle, gövdemizi taşın altına koyarak üyelerimize tüm hizmetlerde bulunacağız inşallah. Başkanımızı ziyaret ettik. Kendilerini de inşallah yeniden bu makamlarda görmek istiyoruz. Biz sonuna kadar yanlarındayız. Desteğimiz tamdır. Tam olacaktır. Bugünde desteğimiz kendilerine tamdır”

OTB Başkanı Sait ÇENET ve heyetinin kendisini ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür eden  TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu da OTB’’ye yeni dönemdeki çalışmalarında da başarılar dilediğini söyledi. HASAN KILIÇ