NİKAHTA ŞAŞIRTAN DAMAT

askerNikah törenine askeri üniformasını giyerek gelen Mehmet İnandı, Jandarma Özel Harekat (JÖH) üniformasını giymekten gurur duyduğunu belirtti. İnandı, “Sevdiğim işi yapmaktan ve sevdiğim kadınla evlenmekten dolayı mutluyum. Rabbim böyle mutlulukları herkese nasip etsin. İşimi temsil ettiği için üniforma ile nikah masasına oturdum. Sevdiğim de yanımda. Daha ne isterim ki” dedi.

 Ağrı’da görevli Jandarma Özel Harekat’ta görevli uzman çavuş Mehmet İnandı, Kadirli’deki düğün törenine damatlık yerine askeri üniformasıyla katıldı.

Daha önce Siirt Jandarma Özel Harekat’ta görev yapan Uzman Çavuş Mehmet İnandı, yıllık izin için geldiği Kadirli’de, nişanlısı Derya Erkek ile evlenmek için belediye nikah memurluğuna başvuru yaptı.

Nikah törenine askeri üniformasını giyerek gelen İnandı, Jandarma Özel Harekat (JÖH) üniformasını giymekten gurur duyduğunu belirtti.

Nikah masasına da üniforma ile oturmayı çok istediğini dile getiren İnandı, “Sevdiğim işi yapmaktan ve sevdiğim kadınla evlenmekten dolayı mutluyum. Rabbim böyle mutlulukları herkese nasip etsin. İşimi temsil ettiği için üniforma ile nikah masasına oturdum. Sevdiğim de yanımda. Daha ne isterim ki.” dedi.

Çiftin nikah şahitliğini ise Selçuk Yiğit ile Uğur Dalkıran yaparken, Belediye nikah Memuru Osman Yalım, evlilik cüzdanını geline verdi.    Menderes Özat