Nadir Sarıcan tekrar İHH Osmaniye Şube Başkanı seçildi

 

IMG-20170221-WA00042014 yılından bu yana Osmaniye’de faaliyet gösteren İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Osmaniye Şubesi’nin 2. Olağan Genel Kurulu yapıldı.

İHH dernek binasında gerçekleştirilen genel kurula Memur-Sen İl Temsilcisi Mahmut Kahraman, Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürü Oğuzhan Çetin, AFAD Müdürü Serhat Bulut, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı Recep Bulut da katıldı.

Genel Kurul toplantısında üyelerin tamamının oyunu alan Nadir Sarıcan başkanlığındaki Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Üyeleri yeniden seçilerek güven tazeledi.

Osmaniye İHH Dernek Başkanı Nadir Sarıcan samimi çalışma ve istişare kavramının önemine vurgu yaparak, “Değerli dava arkadaşlarım; İHH olarak kurulduğumuz günden bu güne derneğimizin çalışmaları Osmaniyeliler tarafından takdir edilmekle beraber bu davaya gönül vermiş samimi yardımseverler Osmaniyeliler ve yönetim kurulumuzla her konuda istişare kanallarını açık tuttuk. Şeffaf ve hesap verilebilir bir anlayışla buraya kadar geldik. Biliyorum ki daha yolun başındayız. Sizlerle birlikte gece gündüz demeden daha fazla hizmet ederek yardıma muhtaç her bir insana elimizi uzatacağız. Gösterdiğiniz gayret ve çabalar sayesinde kısa sürede derneğimiz önemli bir mesafe kat etti. Desteklerinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Osmaniye İHH Derneği’nin Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Nadir Sarıcan, İrfan İlker Şanlı, Gültekin Yılmaz, Abdulhadin Ekici, Ali Uzunçayır, Mustafa Bülbül ve İbrahim Şaşmaz. Denetim Kuruluna ise Çiğdem Özdemirler, Bayram Özdoğan ve Mücahit Coşkun getirildi.

Ali Celal KAYMAK