Mühendis İsmail Sezer: ‘‘Hizmet İçin Bölge Başkan Adayı Oldum’’

Mühendis “Sezer” Harita ve Kadostro Mühendisleri Odası Bölge Başkan AdayıAdana Merkezli; Mersin, Niğde, Kilis, Gazientep ve Antakya illerini de  içine alan   harita ve kadostro mühendisleri odası bölge başkan adayı  mühendis  “İsmail Sezer”  Gazetemizi ziyeret etti.

Mühendis “Sezer”   Gazetemizi ziyerette bulunarak verdiği demeçte:  Yaklaşık ikinbin civarında  Üye mühendisin oy kullandığı bölğe başkanlıgına aday oldum.

Çünkü  bir ülkenin barajlarının , yollarının,  hava alanlarının, tunellerinin  projelendirmesinde birinci derece rol alan , çiftçinin elindeki arazilerin sulama agı da dahil arazilerinin toplulaştırması ve yeniden tapulandırmasında, hızlı tren raylarının döşenmesinde, toplu hayatın merkezleri olan şehirlerde yolların, parkların, binaların, imar uygulaması yoluyla  şehir planın tatbikinde, vatandaşın elindeki özel mülküyetin ölçümlendirilip tapulandırılmasında bizzat imzası bulunan bir mesleğin başkanlığına aday olmayı şeref kabul ederek adaylığımı açıklıyorum.

Aday olma sürecince; Saygı deger Osmaniye Milletvekilimiz Mucaahit Durmuşoğlu  bey’e ziyarette  bulunduk.

Ziyaretimiz esnasında Milletvekili Durmuşoğlu adaylığımızı tebrik ederek yolumuzun açık olmasını diledi. Kendilerine teşekkürlerimiz ilettik dedi. Haber Merkezi