Milletvekili Kaya, Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı

milletvekili ismail kayaAk Parti Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı yayımladı.

Milletvekili Kaya mesajında şunları söyledi: “Yüce Milletimizin inanç, cesaret, fedakârlık ve büyük zorluklar içeresinde kurduğu Cumhuriyet’imizin 96’ıncı yılını gururla kutlamaktayız. Şükürler olsun ki; Cumhuriyetimize gözümüz gibi bakıp, bugünlere kadar getirdik. Bunun heyecanı ve mutlu gururunu millet olarak hep birlikte yaşamaktayız.

Güçlü ve büyük, kendinden emin Türkiye için 29 Ekim günü geldiğinde bayrağımız daha coşkulu dalgalanıyor, bağımsızlık aşkımız, kardeşliğimiz ve dayanışmamız daha da perçinlenmektedir.

29 Ekim’de, milletimizin esareti kabul etmediğini,  istiklalimizi ve istikbalimizi koruyacağımızı, genci, yaşlısı, kadını, erkeğiyle tüm milletimizle ay yıldızlı al sancağımızı hür bir şekilde dalgalandıracağımızı bütün Dünyaya haykırmaktayız.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Osmaniye İl’imizde de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı büyük bir coşkuyla kutlayacağız. Bu vesileyle, Cumhuriyet’imizin mimarı olan Mustafa Kemal Atatürk ve İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, tüm şehit ve gazilerimizi minnetle ve şükranla anıyorum. Cumhuriyetimizin 96. kuruluş yıldönümünü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Ali Celal KAYMAK