Milletvekili İsmail Kaya’nın Öğretmenler Günü Mesajı

Milletvekili İsmail Kaya Öğretmenler Gününü KutladıAK Parti Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, Öğretmenler Günü kapsamında kutlama mesajı yayınladı.

Milletvekili Kaya mesajında, öğretmenliğin eşsiz bir meslek olduğunu ve öğretmenlerimizin hakkının hiçbir şekilde ödenemeyeceğini kaydetti. Öğretmenliğin kutsal, özveri, fedakarlık ve idealist anlayış gerektiren bir meslek olduğunu vurgulayan, bu mesleğin maddi karşılığının olmadığına dikkati çeken AK Parti Osmaniye Milletvekili Kaya, geleceğin Cumhurbaşkanlarının, Bakanlarının, Milletvekillerinin, Milli Sporcularının, Doktorlarının, Öğretmenlerinin yine öğretmenler eliyle yetiştirildiğine vurgu yaptı.

Kaya mesajını “Öğretmenlerimiz, yetiştirdikleri her bir bireyle Türkiye’mizin aydınlık geleceğine ışık tutuyorlar. Öğretmenlerimize sadece teşekkür etmek yaptıklarının yanında en basit tabirle hafif kalır. Çok kıymetli öğretmenlerimizin bu anlamlı gününü en kalbi duygularla kutluyor, başta kendi öğretmenlerim olmak üzere tüm öğretmenlerimizin ellerinden öpüyorum” sözleriyle tamamladı.

Ali Celal KAYMAK