MHP’li Vural ve Büyükmert’ten Yüzbaşı Esen’e ziyaret

 

 

MHP’den Düziçi Jandarma Komutanlığı’na ziyaretMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düziçi İlçe Başkanı Mehmet Vural ve MHP Düziçi Kadın Kolları Başkanı Nihal Büyükmert, Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 178. Yıldönümü dolayısıyla Düziçi İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Serkan Esen’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Düziçi Kadın Kolları Başkanı Nihal Büyükmert, “Ülkemizin bölünmez bütünlüğünün korunmasında, vatanımızın savunulmasında, huzur ve güvenliğin sağlanmasında, polis teşkilatımızla birlikte büyük bir özveri ile görevlerini yapan, gerektiğinde canlarını hiçe sayan, ülkemizin en köklü teşkilatlarından olan Jandarma Teşkilatımızın 178. Yıldönümünü kutladığımız bu şerefli günde, MHP İlçe Kadın Kolları Başkanlığı olarak MHP İlçe Başkanlığımız ile birlikte İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek bu özel günlerini kutladık. İlçe jandarma komutanımıza, diğer komutanlarımıza ve kıymetli askerlerimize göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı çok teşekkür ediyoruz. Allah ordumuza zeval vermesin, onların yar ve yardımcıları olsun” dedi.

İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Serkan Esen ise kuruluş yıldönümünde gerçekleşen bu anlamlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, MHP teşkilatına teşekkür etti.

Ali Celal KAYMAK