MHP Milletvekili Ersoy ve Osmaniye Teşkilatı’ndan OGC teşekkür ziyareti

DSC_0007MHP Milletvekili Ruhi Ersoy ile MHP İl ve Merkez İlçe Teşkilatı, Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti’ni (OGC) ziyaret etti.

OGC’nin Gökhan Erkmen Toplantı Salonu’nda gerçekleşen ziyarette konuşan MHP İl Başkanı Melih Loş, OGC yönetiminin kendisine ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulunduğunu belirterek, “Ben de sizlere bir iadei ziyarette bulunmak istedim. Osmaniye’de siz değerli basın mensuplarının partime gösterdiği ilgi ve alakayı biliyorum. Bizler de bundan sonraki görevimizde sizlerle daha iyi diyaloglar ve ilişkiler içinde olacağız. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Göreve yeni gelen MHP Merkez İlçe Başkanı Ümmet Kaya da yerel basını çok önemsediklerini ve yönetimi ile birlikte basın mensupları ile iyi bir çalışma içerisinde olacaklarını söyledi.

MHP Milletvekili Ruhi Ersoy ise yakın zamanda geçirdiği rahatsızlık döneminde OGC Başkanı İsrafil Avcı ve basın mensuplarının kendisini arayarak geçmiş olsun dileklerini sunduklarını belirterek, “Her ne kadar rahatsızlığımı pek gündeme getirmek istemesem de bir kongre sırasında meydana gelmesinden dolayı kamuoyunda duyulmasına neden oldu. Ben sayın başkanımıza ve siz değerli basın mensuplarına gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı tekrar çok teşekkür ediyorum. Bu ziyaretin bir amacı da buydu. Diğer yandan sizlerle yakın bir tarihte geniş bir toplantı yaparak daha geniş bilgilendirmeler yapacağız” dedi.

Erken seçim ile ilgili bir soru üzerine görüşünü bildiren Milletvekili Ersoy, “Ülkemizin içinde bulunduğu durum hepinizin malumudur. Bugünlerde ülkemize yoğun bir saldırı vardır. Bu saldırılar sadece mevcut iktidar ve sayın Cumhurbaşkanımıza değil, ülkemize yapılmaktadır. Sayın genel başkanımız Devlet Bahçeli beyefendi de bu doğrultuda partisi ile birlikte bu saldırılara karşı bir duruş sergilemektedir. Dolayısıyla ülkemizin bu durumda bulunduğu bir sırada seçim işleri ile kimsenin uğraşacağını düşünmüyorum” diye konuştu.

Ziyaretten dolayı Milletvekili Ersoy ve MHP Teşkilatlarına teşekkür eden OGC Başkanı İsrafil Avcı, yeni yöneticilere ve Milletvekili Ersoy’a çalışmalarında başarılar diledi.