MHP Merkez İlçe Başkanı Turgay AKINCI: “Tüm annelerin günü kutlu olsun”

 

WhatsApp Image 2017-05-11 at 09.43.31MHP Osmaniye Merkez İlçe Başkanı Ali Turgay AKINCI annelerin çok özel insanlar olduğunu belirterek karşılıksız emeğin, şefkatin tükenmez kaynağı, annelerimizin bizi millet yapan değerlerin her birimizde hayat bulmasında, yaşatılmasında en çok payı olan aile ve toplum hayatının temel direkleri olduğunu belirtti.

Dünyanın en kutsal görevlerinden birini yerine getiren eli öpülesi annelerin cennetle müjdelendiğini dile getiren MHP Merkez İlçe Başkanı AKINCI, bu anlamlı günde, yeryüzündeki tüm bireylerin kalbi, bitmek bilmeyen sabrın, affediciliğin, fedakarlığın, sevgi ve saygının timsali annelerimiz için çarpacaktır ifadelerini kullandı.

Turgay AKINCI, dünya var olduğundan bu yana en temel ve sonsuz sevginin, şefkatin, özverinin, sabrın, mücadelenin ve hoşgörünün sembolü olan en kutsal varlıklarımız annelerimizdir. Doğumdan itibaren en saf ve temiz duygularıyla bizleri karşılıksız sevginin en güzel örneğini göstererek yetiştiren, hayatımıza ışık tutan en değerli varlığımız annelerimizin ailemizin ve toplumumuzun temeli olduğunu söyledi.

MHP Osmaniye Merkez İlçe Başkanı AKINCI, geleceğimizin de teminatı olan, birlik ve beraberliğimizin en büyük güvencesi annelerimizin hakkını ödemek mümkün değildir, annelerimize emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak, annelerimiz için en büyük mutluluktur diye konuştu.

Ali Turgay AKINCI konuşmasını, annelerimizi sadece anneler gününde değil, yaşamın her anında sevgi, saygı ve muhabbetle kucaklamalıyız. Başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin ve anne adaylarının anneler gününü kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum” diye tamamladı.

İbrahim SEYREK