MHP İL BAŞKANI YUSUF ÇOMU: ‘‘ 2020 YILININ REFAH VE HUZUR GETİRMESİNİ DİLİYORUM’’

Yeni Yıl 01-01-2020Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmaniye İl Başkanı Yusuf ÇOMU, yeni bir yılı yeni umutlarla karşılamaya hazırlanırken 2019 yılını da acı-tatlı olaylarıyla geride bıraktık. Kültürümüzün ve inancımızın gereği olarak istikbalden endişe duymadan yeni umutları 2018 yılına taşıdık. Umutlarımızı 2020 yılına taşırken 2019’dan da almamız gereken dersler olduğunun bilincinde olmalıyız dedi.

MHP Osmaniye İl Başkanı Yusuf ÇOMU, 2019 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken, içimizdeki büyük umutlar, beklentiler, coşku ve heyecanla hep beraber yeni bir yıla giriyoruz. Millet olarak 2020 yılına dair beklenti ve umutlarımız ise ilimizin ve ülkemizin kalkınması, refahı, huzuru, birliği ve dirliğidir. Yaptığımız her işte olduğu gibi, geride kalan bir yılın da muhasebesini yaparken, 2020 yılının en iyi şekilde geçmesi için hangi adımları atmamız gerektiğini düşünmeli, zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmeliyiz diye konuştu.

MHP Osmaniye İl Başkanı Yusuf ÇOMUkonuşmasına şöyle devam etti. 2020 yılı, Türkiye’nin toparlanma, silkinip ayağa kalkma yılı olmalıdır. Dağılmamızı planlayanlara, bölünmemizi arzulayanlara, parçalanmamızı amaçlayanlara karşı tavizsiz bir şekilde ortak cephe alıp, milli hak ve çıkarlarımızı korkusuzca savunacağımızı herkes iyi bilmelidir. Yenilgimizi gözleyenlerin hevesleri kursaklarında kalacaktır. Birbirimize düşüp tarihten silinmemizi gözleyenlerin hesabı mutlak surette bozulacaktır. Türk milleti özgüven ve cesaretle varlığına ve tarihsel mirasına sahip çıkacak, tüm saldırıları Allah’ın izniyle püskürtecek, ihaneti de cezasız bırakmayacaktır.

MHP İl Başkanı Yusuf ÇOMU, her yeni yıl yeni bir başlangıçtır. Bizler her yıl olduğu gibi bu yeni yıl da üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapacağız. İnanıyorum ki daha büyük sevinçler, daha büyük heyecanlar yaşayacak, İlimizi ve Ülkemizi çok daha aydınlık yarınlara hep birlikte taşıyacak, nice yeni güzel yıllara birlikte kavuşacağız ifadelerini kullandı.

MHP Osmaniye İl Başkanı Yusuf ÇOMU, konuşmasını ‘‘Vatan ve bayrak uğruna hayatlarını kaybeden aziz şehitleri rahmetle anıyor, gazilere ve tedavisi sürenlere şifa dileklerimi iletiyor “Halen sınır ötesinde emsalsiz bir mücadele veren kahraman Mehmetçiklerimize üstün başarılar diliyor, Allah’ın himayesi üzerlerine olsun diyorum. Her yeni gün ve her yeni yılın doğan bir umut olduğu inancıyla, tüm hemşerilerimizin ve Türk-İslam aleminin yeni yılını kutluyor, huzur, barış, istikrar ve ebedi kardeşlik için kutlu bir uyanış miladı olmasını yürekten temenni ediyorum diye’’ tamamladı.

İbrahim SEYREK

MHP Osmaniye İl Basın Sözcüsü