MHP İl Başkanı KUYULU: “Sevdanda bizimdir kavganda BAŞBUĞUM”

 

Fahri Kuyulu (3)MHP Osmaniye İl Başkanı Fahri KUYULU, Milliyetçi Hareket Partisi’nin kurucusu, ömrünü Türk milletine adayan, ömrünün sonuna kadar Türk milletinin hizmetinde olan, Türk milletinin milli ve manevi değerlerine sahip çıkan Türk Dünyasının son Başbuğu Alparslan TÜRKEŞ’i hakka yürüyüşünün 20. Yılında rahmet ve özlemle anıyorum dedi.

MHP İl Başkanı KUYULU: “Aziz Türk milletinin yiğit evlatlarından biri olan, kalbi durduğu son ana kadar vatan sevgisiyle Türk ve Türklük için çarpan, Türk Dünyasının son Başbuğ’u cennet mekan Başbuğ Alpaslan TÜRKEŞ’in ebedi aleme göçmesinin üzerinden tam 20 yıl geçmesine rağmen unutmadıklarını ve unutturmayacaklarını ifade etti.

Fahri KUYULU, Türk dünyası denince her Türk’ün aklına, fikriyatı ve mücadelesi bugün daha iyi anlaşılmakta olan Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ gelmektedir. Başbuğumuz ömrünü Türk milliyetçiliği hareketine adamıştır. Türk Milletinin üzerinde oynanan oyunları, Türk Milletinin yaşadığı sorunları yok etmek için çaba sarf etmiş ve son nefesine kadar Türk Milletine ve Türk Dünyasına hizmet etmeye devam etmiştir dedi.

MHP İl Başkanı Fahri KUYULU, Türk Milletinin yaşadığı zor dönemlerde Türk Milliyetçilerinin ülkülerini yeniden oluşturan ve yön veren son Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’tir. Tüm hayatını, mensubu olmaktan gurur duyduğu Türk milletini yüceltme, Allah kelamını yayma ve Türkiye’nin kutlu geleceğini inşa etmek için harcamıştır diye konuştu.

KUYULU, ömrünü Türk Milletinin sonsuza kadar varolması adına bu yolda kalıcı temeller atmak için, Vatanımızın teminatı olarak gördüğü Genç Bozkurtların, Genç Ülkücülerin yetişmesine adayan Başbuğumuz, yetiştirmiş olduğu milyonlarca ülkücüyle Türkiye’nin geleceğine ışık tutmaya devam etmektedir ifadelerini kullandı.

MHP Osmaniye İl Başkanı Fahri KUYULU sözlerine şöyle devam etti. “Merhum Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ’i kaybetmenin vermiş olduğu acıyı yaşadığımız yeni bir 4 Nisan’a daha ulaşmanın üzüntüsü içerisinde, kutlu davamıza can veren, hayatlarını hiçe sayarak feda eden Ruhi KILIÇKIRAN’dan Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU’na ve binlerce ülkücü şehidimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Ruhun şad, mekanın Cennet olsun Başbuğum. Sevdanda bizimdir kavganda Başbuğum”

MHP Osmaniye İl Başkanı Fahri KUYULU konuşmasını, bugün akşam cennet mekan Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ’in ruhuna büyük camide akşam namazı ile yatsı namazı arası mevlidi şerif okutacaklarını ve tüm Osmaniye halkının davetli

olduğunu bildirerek tamamladı.

İbrahim SEYREK