MHP E. İL BAŞKANI ERTUĞRUL KOCA TOPRAĞA VERİLDİ

olayaYaşamını yitiren MHP Osmaniye  Eski İl Başkanı Ertuğrul KOCA, ailesi ve sevenlerinin katılımı ile son yolculuğuna uğurlandı. Katılımın yüksek olması nedeniyle cenaze töreninde izdiham yaşandı.

İyi İnsanlar,  iyi atlara binip gitti.

Ne kervan kaldı,  ne at, hepsi silinip gitti…

( Üstad Necip Fazıl Kısakürek)

 

Osmaniye’nin Hasanbeyli  ilçesi Belediye Başkanı  Alparslan Koca’nın ağabeyi, Recep Koca’nın babası MHP Osmaniye Eski İl Başkanı Ertuğrul KOCA,  son yolculuğuna uğurlandı.

Pazar günü  Şoförler Cemiyeti  civarındaki evinden  Belediye Cenaze arabası ile Alibeyli Camiine getirilen Ertuğrul Koca’nın cenazesi,  öğlen namazını müteakiben kılınan cenaze namazından sonra Osmaniye Belediye Asri Mezarlığında ailesi ve yakınlarının gözyaşları arasında toprağa verildi.

Katılımın yüksek olması nedeniyle izdiham yaşanan cenaze törenine KOCA Ailesi ve yakınları, MHP Osmaniye Milletvekili Doç. Dr. Ruhi Ersoy, MHP Osmaniye E. Milletvekili Mehmet Kundakçı, MHP İl Başkanı Ahmet Melih Loş, MHP Merkez İlçe Başkanı  Ümmet  Kaya, Ülkü Ocakları İl Başkanı Ahmet Şahin  Ceylan,  İl Genel ve Belediye meclis üyeleri,  diğer siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, iş adamları, partililer, esnaflar ve yurttaşlar katıldılar. HASAN KILIÇ