MHP DÜZİÇİ İLÇEDEN BAHÇELİ’YE TAM DESTEK”

 

mhp fotoMHP İlçe Başkanı Muhammet Kaya:” Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ ve Milliyetçi Hareket Partisi inisiyatif alarak Türk Milletinin ve Ülkemizin siyaseten önünü açacak gelişmelere imza atmışlardır. Ve bu çabalarını MHP grubu olarak TBMM devam ettirmektedirler. İşte bu durum karşısında bizlerde Milliyetçi Hareket Partisi Düziçi ilçe teşkilatı olarak, Ülkemizin yaşadığı ve yaşayacağı bütün sıkıntıları önceden gören ve bu sıkıntıları çözüm noktasında bütün siyasileri ve hükümeti uyaran Genel Başkanımızın emrindeyiz”dedi.

MHP Düziçi  İlçe  Teşkilatı Başkanı Muhammet Kaya gündeme dair basın açıklamasında bulundu.

Kaya açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “ Ülkemiz çok hassas bir dönemden geçmektedir. Bir tarafta terör örgütleri hain saldırılarına devam etmekte bir tarafta Irak Suriye ile ilgili sıkıntılı komşuluk ilişkileri bulunmakta. Bu vesile ile terör saldırılarına ve Fırat Kalkanı operasyonunda şehit olan güvenlik güçlerimize Allah’tan Rahmet yaralanan Asker ve Polisimize acil şifalar diliyorum. Sanki ülkemiz dört bir taraftan sarılmış gibi. Bu cenderen ülkemizin çıkması ve refaha ulaşması lazım. Bu lüzüm üzerine Ülkücülerin ve Türk Milliyetçilerinin ülke kadrolarında yerlerini almaları, Yerelde ve genelde Milliyetçi Hareketin İktidara taşınması gerekmektedir. Bu bilinç ve şuurla, biz teşkilatlar olarak Ülkü birliğini gönül birliğini sağlayarak, gönül seferberliği yaparak, gönüllere girmeliyiz. Gönülleri kazanmalıyız. Bu gün ülkemizin ve Türk Milletinin biz Ülkücülere ve Türk Milliyetçilerine ihtiyacı vardır.

Bundan dolayıdır ki; Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ ve Milliyetçi Hareket Partisi inisiyatif alarak Türk Milletinin ve Ülkemizin siyaseten önünü açacak gelişmelere imza atmışlardır. Ve bu çabalarını MHP grubu olarak TBMM devam ettirmektedirler. İşte bu durum karşısında bizlerde Milliyetçi Hareket Partisi Düziçi ilçe teşkilatı olarak, Ülkemizin yaşadığı ve yaşayacağı bütün sıkıntıları önceden gören ve bu sıkıntıları çözüm noktasında bütün siyasileri ve hükümeti uyaran Genel Başkanımızın emrindeyiz. Genel Başkanımız Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin aldığı ve alacağı bütün kararların yanındayız. Şu da bir gerçektir ki Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli bu güne kadar verdiği tüm kararlarda haklı çıkmıştır.
Bu toplantımıza teşriflerinizden dolayı herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Türk Miiletinin yaşadığı kötü günlerin bir an önce son bulmasını Cenab-ı Allah’tan temenni ediyorum. Cenab-ı Allah Türk milletini korusun ve yüceltsin. Ne Mutlu Türküm diyene.” dedi.
Kamil ŞEKER