METİN SEVMEZ OYBİRLİĞİ İLE YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

OSAD Toplu FotoOsmaniye Sigorta Acenteleri Derneği (OSAD) Genel Kurulu, OTSO Konferans Salonunda yapıldı.

Tek liste ile gerçekleşen kongrede mevcut başkan Metin Sevmez, OSAD Başkanı seçildi.

Tüm delegelerin oyunu alarak güven tazeleyen Metin Sevmez, gösterdikleri teveccühten dolayı genel kurul üyelerine teşekkür etti.

Geçe 3 yıllık süreçte beraber Yönetim Kurulunda görev yaptığı Sektörel anlamda birçok etkinlik yaptığı ve birçok yeniliklere imza attığı fedakar değerli arkadaşlarına  teşekkür ederek

Yeni dönemde daha fazla Sektörel anlamda sigorta bilincini artırıcı etkinlikler yapılacağını , birlik ve beraberlik  içinde mesleğimizi temsil edilecek yerlerde temsilcilerimizin olacak diye belirtti.

Kongreye telefonla bağlanan Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu (TÜSAF) Başkanı Murat Büyükçelebi, Metin Sevmez’i ve yeni seçilen kurulları tebrik ederek başarılar diledi.

Metin Sevmez başkanlığındaki OSAD Yönetim Kuruluna Süleyman Islah, Ökkeş Ünlü, Onur Şen, İbrahim Aybars Aydede, Ayşen Güntürkün ve Mustafa İlker Öz, Denetleme Kuruluna ise Eyyüp Toprak, Süleyman Algan ve Suat Mart seçildi.

Yönetim Kurulu Yedek listesi Murat Ersoy, Meltem Serpil Koçak, Nihat Asilli, Ali Akyol, Mesut Toksöz, Mehtap Şenay Çetinkaya ve Cahit Çankaya’dan oluşurken Denetleme Kurulu Yedek listesinde ise Hale Pınar Özdemir Seyhan, Emre Halaç ve Kemal Maraş yer aldı.

Hasan KILIÇ