MERHUME KADRİYE KAYA İÇİN  MEVLİDİ ŞERİF OKUTULDU

 

DSCF6899İyi İnsanlar iyi atlara binip gitti.

Ne kervan kaldı ne at, hepsi silinip gitti,

( Üstad Necip Fazıl Kısakürek)

 

2001 Yılında kaybettiğimiz Osmaniye Ticaret ve Sanayi  Odası Eski Başkanı iyi insan merhum İsmail KAYA’nın vefat eden hayırsever muhterem eşi iyi insan KADRİYE KAYA için mevlidi şerif okutuldu.

Osmaniye Avcılar ve Atıcılar Kulübü Başkanı Haluk Kaya, Ömer Fuat Kaya, Halide Palalı ve Hacer Keskin’in  anneleri , Osmaniye İl Genel Meclisi Başkan Vekili  İsmail Kaya’nın ve Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyesi Mehmet Ali Kaya’nın babaanneleri olan 4 çocuk annesi 85 yaşındaki KADRİYE KAYA, 17 Nisan 2017 günü vefat etmişti.

Osmaniye Belediye Asri Mezarlığı Aile Kabristanında ailesi ve yakınlarının göz yaşları arasında toprağa verilen merhume KADRİYE KAYA’nın ruhu için Alibeyli Mahallesi İsmail Kaya Sokaktaki evlerinde mevlidi şerif okutuldu.Kaya ailesini mevlidi şerif programında da yakınları ve dostları yalnız bırakmadı.

HALUK KAYA’NİN TEŞEKKÜR MESAJI

Mevlidi şerif programından sonra  KAYA Ailesi adına bir açıklama yapan Haluk KAYA,şunları söyledi:

“17 Nisan 2017 tarihinde ebediyete intikal eden annemin vefatı nedeniyle bizleri yalnız bırakmayarak acımızı paylaşan, taziyemize iştirak eden, telefonla taziyelerini bildiren, mesaj gönderen ve evimize kadar gelerek acımıza ortak olan tüm dostlarımıza göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı şahsım ve ailem adına sonsuz teşekkür eder, saygılar sunarım”

Biz de basın olarak merhum KADRİYE KAYA Annemize Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına da başsağlığı diliyor, acılarını yürekten paylaşıyoruz. Hasan KILIÇ