KUYULU: “VARLIĞINI EVLADI İÇİN FEDA EDEN ANNELERİMİZDİR”

 

Fahri Kuyulu (3)MHP Osmaniye İl Başkanı Fahri KUYULU, Anneler dünü dolayısı ile ilgili mesaj yayımladı. KUYULU: “Anne candır. Anne vatandır. Ne yapsak annelerimizin haklarını ödeyemeyiz, annelerimizi yalnız anneler gününde değil yaşamın her alanında hatırlamalıyız. Anneler bizim baştacımızdır. olmazsa olmazımız, vatan gibi vazgeçilmezimizdir” dedi.

MHP Osmaniye İl Başkanı KUYULU, “Dünyada hiçbir zaman karşılık beklemeden sevgisini ve şefkatini gösteren şüphesiz ki annelerdir. Gece gündüz demeden evladı için çalışan vatana millete hayırlı olması için çabalayan annelerimiz için ne kadar dua etsek azdır. Bin bir türlü zorluklarla bizleri dünyaya getiren annelerimizin anneler gününü kutlarken toplumda kadının yerini de unutmamak gerektiğini düşünüyorum diye konuştu.

MHP İl Başkanı KUYULU, hiçbir karşılık beklemeksizin bütün varlığını evladı için feda eden, çocuklarına karşı sevgisi hiçbir zaman eksilmeyen, kendi çocukları kadar bütün insanlığın çektiği sıkıntılarla dertlenen annelerimiz, yalnızca evlerimizin değil ülkemizin de birlik ve dirlik içerisinde bulunmasının garantisidir ifadelerini kullandı.

Fahri KUYULU sözlerini “Bizler, Cennetin annelerin ayakları altında olduğuna inanan asil bir milletin çocukları olarak kadınlarımızı baş tacı etmeye devam edeceğiz. Bu anlamlı gün vesilesiyle, başta bizleri Vatan uğruna hizmet vermek, şehit etmek üzere yetiştiren saygıdeğer şehit annelerimizin ülkücülerin kutsal emanetleri olduğunu belirtiyor, tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor ellerinden öpüyorum” diye tamamladı. İbrahim SEYREK