KÖMBE DÜNYASI’NDA 15 ÇEŞİT KÖMBE YAPILIYOR

KÖMBE DÜNYASIOsmaniye’de kömbe ve tatlı ustası 38 yaşındaki Hakan Alaoğlu tarafından modern yerinde dizayn edilen KÖMBE DÜNYASI  hizmete açıldı.

Cevdet Sunay Caddesi’nde içinde taş ocaklı fırının da bulunduğu KÖMBE DÜNYASI’nda görevli uzman personel tarafından 15 çeşit kömbe üretimi yapılıyor. Osmaniye merkezde 30 yıl ve Zorkun Yaylasında da 10 yıl olmak üzere 42 yıldır babası İbrahim Alaoğlu ile tatlı ve kömbe imalatı ile hizmet veren Hakan Alaoğlu, Halka hizmete Hakka hizmet olarak gördüklerini söyledi.

Osmaniyelilerin ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Hakan Alaoğlu, bu konuda şunları söyledi:

“- Kendi işyerimizde üretimini yaptığımız 15 çeşit kömbe ile Osmaniyelilerin  hizmetindeyiz. İşyerimizde  1.Ayçiçekli, 2.zZeytin yağlı 3.Tereyağlı, 4.Antepfıstıklı, 5.Bademli, 6.Fındıklı, 7.Cevizli , 8.Hurmalı, 9.Elmalı, 10. Frambuazlı, 11.Portakallı ,12.Aycekirdekli, 13.Sosyete kömbe, 14. Yoğurtlu kömbe, 15.Antakya kömbesi olmak üzere toplam 15 çeşit kömbe yapıyoruz.Osmaniye dışından da hediyelik kömbe siparişi alıyoruz.Kömbelerin kilosu 10 ile 15 TL arasında değişiyor.Amacımız saygıdeğer Osmaniye halkına uzman personelimizle hijyenik ortamda sağlıklı faydalı kömbe çeşitleri ile en güzel hizmeti vermektir. Tüm halkımızı kömbe ikramından faydalanmak ve çeşitlerimizi görmek üzere Kömbe Dünyasına bekliyoruz”

Hasan KILIÇ