KGK Yönetiminden BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’ye Ziyaret

KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim Destici’ye KGK’ni AnlattıÜlkemizin gözü kulağı olan Küresel Gazeteciler Konseyi ziyaretlerine devam ediyor. Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Genel Başkanı Mehmet Ali Dim ve yönetim kurulu, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici’yi Ankara’da ziyaret etti.

Ziyarette, Genel Başkan Mehmet Ali Dim, Destici’ye KGK’nin kuruluşunu anlattı. Dim “Kuruluş aşamasında, Yavru Vatan Kıbrıs ve Azerbaycan’da Küresel Medya Buluşması düzenleyerek, tanıtımımızı yaptık. 7/9 Şubat’ta Niğde’de KGK İl Temsilcileri ile Medya Buluşması’na hazırlık yapıyoruz. Ayrıca Ankara’da da ziyaretlerimize devam ediyoruz” dedi.

Genel Başkan Destici, KGK yönetimini öğle yemeğinde de misafir etti.

Mehmet Ali Dim, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’ye KGK’nin hatıra şiltini takdim etti. Dim, Genel Başkan Destici’ye ziyaretlerine ilişkin “Çok verimli bir görüşme oldu” dedi.

KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim, KGK Genel Başkan Yardımcısı Bülent Aydemir, KGK yönetim kurulu üyeleri Yusuf Ziya Çakır, Mehmet Çetinkaya ile Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsrafil Avcı ve İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veysel Cıncık’ın yer aldıkları ziyaret, hoş sohbet ve öğle yemeğinin ardından hatıra resmi ile sona erdi.

Ali Celal KAYMAK