KAYMAKAM TURGAY İLHAN, ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ

Şehidimizin ve Gazimizin ailesi ile bir süre sohbet eden Kaymakam Turgay İlhan, Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine de sabırlar dileyerek, “Aziz şehitlerimize olan borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kapımız, gönlümüz şehitlerimizin ailelerine her daim açıktır. Kaymakamımız Turgay İlhan  “Bugün bu topraklarda rahatça yaşamamız şehitlerimizin ve gazilerimizin, sayesindedir” dedi.

Düziçi ilçe Kaymakamı Turgay İlhan, Şehidimiz Jandarma Uzman Çavuş Süleyman İyikul ve Gazimiz Adem Deprem’i Evlerinde Ziyaret Etti.

Osmaniye’nin Düziçi ilçesi Kaymakamı Turgay İlhan, 19.03.2016 tarihinde Mardin/Nusaybin’de Sur Operasyonları sırasında Teröristlerin el yapımı patlayıcı infilak ettirmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman.Çavuş Süleyman İyikul ‘un ailesini evlerinde ziyaret etti.

Ziyarette İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Özkan Çakmakcı, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Kara, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Fatih Hürata, İlçe Müftüsü Mehmet Güneş, yer aldı. Ziyaret sırasında Şehidimiz için Kur’an-ı Kerim okunarak, dua edildi.

Şehidimizin ve Gazimizin ailesi ile bir süre sohbet eden Kaymakam Turgay İlhan, Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine de sabırlar dileyerek, “Aziz şehitlerimize olan borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kapımız, gönlümüz şehitlerimizin ailelerine her daim açıktır. Şehidimize, Allah gani gani rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Bu vesile ile şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.”diye konuştu.

Kaymakam Turgay İlhan, Şehidimiz Süleyman İyikul’un ailesinin ziyaretinin ardından Gazimiz Adem Deprem Askerlik görevini yerine getirirken nöbet esnasında çevre temizliği sırasında gözüne çivi batmış ve yaralanmıştır. Gazimiz Adem Depremin ailesini evlerinde ziyaret etti.

Ziyarette Kaymakam İlhan, Gazimin ailesi ile bir sure sohbet ederek hal ve hatırlarını sordu. Kaymakamımız Turgay İlhan  “Bugün bu topraklarda rahatça yaşamamız şehitlerimizin ve gazilerimizin, sayesindedir. Devletimiz her zaman tüm imkanlarıyla şehit aileleri ve gazilerimizin yanındadır. Kapılarımız sizlere her zaman sonuna kadar açıktır.” dedi.

Şehidimizin ve Gazimizin ailesi, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, nazik ziyaretleri için Kaymakam Turgay İlhan’a teşekkür ettiler.

Kaymakamlık basın