İşitme Engelliler Derneği yöneticileri Demir’e teşekkür etti

 

ADM_1701Türkiye Voleybol 1. Ligi’ne yükselen Osmaniye İşitme Engelliler Voleybol Takımı, Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü makamında gerçekleşen ziyarette, İşitme Engelliler İl Temsilcisi Aslıhan Hakat, İşitme Engelliler Dernek Başkanı Hüseyin Hakat, Antrenör İbrahim Döndü ve sporcular yer aldı.

Ziyaret sırasında açıklama yapan İl Müdürü Ökkeş Demir, İşitme Engelliler Voleybol Takımının sağladığı başarının diğer sporculara da örnek olmasını dilediğini söyledi. Osmaniye İşitme Engelliler Voleybol Takımının bu başarıyı çalışarak kazandıklarını belirten Demir, “Osmaniye İşitme Engelliler Voleybol Takımımız, ilimizi temsil ediyor ve bu anlamda sporcularımızın ihtiyaçlarını İl Müdürlüğü olarak karşılıyoruz ve karşılamaya da devam edeceğiz. Gösterdikleri azimden ve başarılarından dolayı kendilerini tebrik ediyorum” dedi.

Osmaniye İşitme Engelliler Voleybol Takımı yöneticileri de kendilerine verdiği desteklerden dolayı İl Müdürü Ökkeş Demir’e teşekkür plaketi taktim ederek, toplu fotoğraf çekildi.

Ali Celal KAYMAK