İlk şiir kitabını çıkaran Kahraman, İmza Günü’nde kitabını tanıttı

imza günü 2Osmaniye Ozanlar Şairler Yazarlar Derneği (OŞYAD) üyesi Şair Hilal Kahraman, yeni çıkarttığı ilk şiir kitabının tanıtımı için İmza Günü düzenledi.

Sahibi olduğu Kafe D’yiz de düzenlenen programda Bir Kadının Mektupları adlı şiir kitabı ile ilgili açıklama yapan Hilal Kahraman, “Kitabımın tanıtımı için düzenlediğim İmza Günü programına katılan tüm medya mensuplarına ve değerli Osmaniyelilere öncelikle sonsuz sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Osmaniye’mizin gelişmesi, tanıtılması ve İl olduğunun sadece ülkemiz genelinde değil, yurt dışında da bilinmesi için çalışan değerli medya mensubu arkadaşlarım; Sizlerin haberleri ile tanıtmaya çalıştığınız Osmaniye’mizi ben de şahsım olarak eserlerimi kitap olarak bastırıp, sanatsal anlamda katkıda bulunmak istedim. Bu ilk kitabım, şiir ve deneme yazılarından oluşmaktadır. Önümüzdeki süreç içerisinde farklı edebiyat eserlerimle yine yeni kitaplar yayınlamanın çalışmaları içerisindeyim. Bu kitabımın hazırlanması ve basılması aşamasında emeği geçenlere ve özellikle kitabımın basılmasında katkıda bulunan Hasanbeyli Belediye Başkanımız Alpaslan Koca’ya ve bu kitabımın editörlük görevini yapan OŞYAD Başkanı ve Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Mustafa Bardak’a teşekkürlerimi sunuyorum. Buraya kadar gelip destek veren herkese şükranlarımı sunuyorum” dedi.

OKULLARA DESTEK

İmza Günü için okullarda da program düzenleyeceğini ve gittiği her okula destek vereceğini de ifade eden Hilal Kahraman, “Kitabımın İmza Günü için ziyaret ettiğim okullar ve toplum yararına çalışan derneklerde yapacağım kitap satışlarından elde ettiğim gelirin bir kısmını o okul ve kurumlara bağış olarak yapacağım” diye konuştu.

İmza Günü’nde kitabını imzalayarak dostlarına veren Şair Hilal Kahraman, ayrıca onlara zaman zaman şiir kitabında yer alan bazı şiirlerden de okudu.

Ali Celal KAYMAK