HÜSNE ÇAPAR’DAN ÖRNEK HAREKET

CUMHURİYET MUHTARIGöreve başladığı günden itibaren “CUMHURİYET’İN BOŞ GEÇECEK NE GÜNÜ NE DE ZAMANI VAR” diyerek kolları sıvayarak çalışmalara hız veren Cumhuriyet mahallesinin güler yüzlü sempatik çalışkan muhtarı Hüsne ÇAPAR, mahallesinde tehlike arz eden bir sorunu daha çözümledi.

Elektrik direklerine temas ederek olası bir tehlikeye neden olabilecek ağaçları hafta sonu tatili olmasına rağmen ENERJİSA Ekipleri ile birlikte sokak sokak gezerek kesimine yardımcı oldu.

TATİLDE DE ÇALIŞMAYA DEVAM

Bu örnek çalışması ile de mahalle sakinlerinin takdirini kazanan Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Hüsne ÇAPAR, bu konuda yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Hafta Sonu Olmasına Rağmen Bir Telefonumuzla Hemen Gelerek CUMHURİYET’in 1538 Numaralı Sokağındaki Elektrik Direkleri ve Tellere Uzayarak Tehlike Arz Eden Ağaçlarımızın Budama İşleri ENEJİ-SA Ekibi Tarafından Yapılmıştır. Kıymetli ENERJİSA İl Müdürü Faruk BAŞTÜRK ve Birbirinden Kıymetli Ekip Personeli Kardeşlerimize Mahalle Sakinlerimiz Adına Teşekkür Ederim.”

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIKLI HAYAT MERKEZİNİ DE ZİYARET ETTİ Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü Sağlıklı Hayat Merkezini de ziyaret eden Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Hüsne ÇAPAR: “Psikoloji,Sosyal Hizmet Uzmanlığı,Çocuk Gelişimci,Diyetisyen,Fizyoterapist,Sigara Bırakma Merkezi ve Kısa Adı KETEM Olan (Kanser Tarama Merkezi) Bölümlerini Ziyaret Ederek Çalışmaları Hakkında Bilgi Aldık. Bizleri Sıcak ve Samimi Duygularla Karşılayan, Merkezin Faaliyetleri ve Çalışmaları Hakkında Bilgilendiren Sağlıklı Hayat Merkezinin Birim Sorumlusu Kıymetli Alican MANSUROĞLU Beye, Vaka Koordinatörü Kıymetli Osman TÜRK Bey ve Sağlıklı Hayat Merkezinin Kıymetli Personellerine Mahalle Sakinlerimiz Adına Teşekkür Ederim” dedi.

SEN HERŞEYİN EN GÜZELİNE DEĞERSİN CUMHURİYET

Açıklamasını “SEN HER ŞEYİN EN GÜZELİNE DEĞERSİN CUMHURİYET” diye tamamlayan HÜSNE ÇAPAR muhtarımıza biz de basın olarak “ BU ÖRNEK ÇALIŞMALARINLA SEN DE HER TÜRLÜ ÖVGÜYE LAYIKSIN MUHTARIM” diyoruz.

Hasan KILIÇ