HAZEL İLE GÖKHAN, MUTLULUĞA YELKEN AÇTI

8c66ec75-4258-42df-9434-921957cfd4acTürkiye Eczacılar  Birliği (TEB) Yüksek Haysiyet Divanı Başkanı Ecz. Zeki ÖZGEN- Mihrican ÖZGEN çiftinin Turizm işletmecisi olan beyefendi oğlu GÖKHAN ÖZGEN ile Filiz-Ali TOSUN çiftinin hanımefendi  kızları öğretmen HAZEL TOSUN, Osmaniye GALA   Sosyal Tesislerinde düzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile evlenerek dünya evine girdi.

18 Kasım 2017 Cumartesi günü akşamı saat 20.00’de başlayan düğün töreninde salona romantik bir müzik eşliğinde giriş yapan HAZEL-GÖKHAN ÖZGEN çifti, piste ilk danslarını yaparken mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

“Osmaniye’nin gururu”  Türk Halk Müziği sanatçısı  Ferdi ÇETİN’in coşkulu  ve romantik eserleri ile piste çıkan davetliler de dans ederek ve yöresel oyunlar  oynayarak mutluluğa ortak oldular.

ZEKİ ÖZGEN’İN TEŞEKKÜR MESAJI

Aşırı ilgi nedeniyle izdihama neden olan düğün sonrası bir açıklama yapan  Türkiye Eczacılar  Birliği (TEB) Yüksek Haysiyet Divanı Başkanı Ecz. Zeki ÖZGEN, kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan eczacı meslektaşlarına, sevil toplum kuruluşu ve siyasi parti temsilcilerine ve tüm dostlara  her iki aile adına ayrı ayrı  EN KALBİ TEŞEKKÜRLERİNİ sunduğunu söyledi.

Hasan KILIÇ