Hanifi Gökhan, yeni eserini OGC’de tanıttı

 

DSC_0009Osmaniyeli Sanatçı Hanifi Gökhan, yeni eserinin tanıtımını Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti’nde (OGC) yaptı. Gökhan, yeni eseri Şehitler Diyarı Can Osmaniyem’in bir önceki eseri Aşığız Biz Vatana eserinin devamı şeklinde olduğunu söyledi.

Bestekar Sanatçı Hanifi Gökhan, “Şehitler Diyarı Can Osmaniyem eserimizin klip çekimi tanıtımı için bugün Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ediyoruz. Başkanımız ı beye çok teşekkür ederiz. Ali Kaymak ve tüm basın mensuplarına ve Osmaniye Şanlıurfalılar Derneği Başkanımız Nusret Esen beye, Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Durmuş Öksüz beye, Ozanlar Şairler ve Yazarlar Derneği başkanımız Mustafa Bardak beye, Yörük Türkmen Derneği Başkanı Bestami Erdem bey ve kıymetli dostum OKÜ Genç Gönüller Kulübü Başkanı Oğuzhan Ulaşlı kardeşime ve Ozan Maranlı abime, Türkiye Müzisyenler ve Sanatçılar Federasyonu Genel Başkanı ve sanatçıların abisi Ahmet Onurlu beye çok teşekkür ederim. Bu eserim bir önceki eserim olan Aşığız Biz Vatana eserinin devamı şeklinde oldu. Çünkü o eserde askere giden bir genci işlemiştim. Şimdi bu eserde de askerin şehit olması işleniyor. İnşallah bir sonrakinde de şehit cenazelerimizi işlemeyi düşünüyorum. Çünkü Osmaniyemiz Şehitler diyarıdır. Bunu da tüm Türkiye’ye duyurmak istiyorum. Bu yolda bana destek veren herkese de teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantıya katılan ve daha önceki kliplerde Gökhan’a destek veren OKÜ Genç Gönüller Kulübü Başkanı Oğuzhan Ulaşlı, “Şehitler Diyarı Osmaniye klibi için Genç Gönüller Kulübümüz olarak gerek Mehteran Takımımızla gerek Gençliğimizle destek vereceğimizi açıkladık. Hanifi Gökhan abimize, Ozan Maranlı abimize ve Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederiz” diye konuştu.

Ayrıca Osmaniye Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Nusret Esen, Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Durmuş Öksüz, Yörük Türkmen Derneği Başkanı Bestami Erdem de Hanifi Gökhan’a destek vereceklerini belirterek, başarılar dilediler.

OGC Başkanı İsrafil Avcı da basın olarak her zaman Hanifi Gökhan’ın yanında olacaklarını ifade ederek, “Biz Osmaniye için güzel şeyler yapanların her zaman yanında olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. İnşallah Hanifi Gökhan kardeşimizin bu eseri de ses getirecektir. Çünkü Osmaniye nüfus oranına göre en çok şehit veren ilimizdir. Böyle bir unvanı da hak ettiğini düşünüyorum. Gökhan arkadaşıma başarılar diliyorum” dedi.

Toplantı sonunda OŞYAD Üyesi İbrahim Karacülle (Ozan Maranlı), Türkiye Müzisyenler ve Sanatçılar Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Onurlu’nun gönderdiği hediyeyi Hanifi Gökhan’a takdim etti.

Ali Celal KAYMAK