HACI OSMANLI MAHALLESİ YENİ MUHTARINI SEÇTİ: SERDAR KESKİNER

 

serdar keskinerOsmaniye Hacı Osmanlı Mahallesi Muhtarlığına Serdar KESKİNER seçildi.

Osmaniye’de 5 Dönem muhtar olarak başarı ile hizmet veren Necmettin Keskiner’in 23 Ocak 2017 tarihinde vefatı ile boşalan Hacı Osmanlı Mahallesi muhtarlığı için Pazar günü ara seçim yapıldı.

Osmaniye’nin Hacı Osmanlı Mahallesi sakinleri, 4 Haziran 2017 Pazar günü muhtar seçimi için  Osmaniye Endüstri Meslek Lisesinde sandık başına gitti. 3 Adayın katıldığı seçimde kayıtlı 2944 seçimde 1949’u oy kullandı. Seçimi büyük bir farkla Serdar Keskiner kazandı.

Büyük bir olgunluk içinde geçen seçim de 1371 oy alan  Serdar KESKİNER, Hacı Osmanlı Mahallesi’nin yeni muhtarı oldu. Diğer adaylardan Halil Keskiner  447 , Kemal Çomu da 129 oy aldı.

YENİ MUHTAR SERDAR KESKİNER’İN TEŞEKKÜR MESAJI

Seçimden sonra Yedi Ocak İlköğretim Okulu karşısındaki işyerinde tebrik yağmuruna tutulan  Hacı Osmanlı Mahallesi’nin yeni muhtarı 43 yaşındaki evli ve 2 çocuk babası Zir. Müh. Serdar KESKİNER, teşekkür mesajında “4 Haziran 2017 Pazar günü yapılan seçimde şahsıma oy veren-vermeyen tüm mahalle sakinlerime, bana seçim sürecinde destek olan konu komşu akraba ve dostlarıma, seçimin güvenli bir ortamda geçmesine vesile olan emniyet güçlerimize ve seçim kuruluna, aday arkadaşlarımız Kemal Çomu ve Halil Keskin’e teşekkür ediyor, merhum babam Necmettin Keskiner’in 5 dönemdir başarı ile sürdürdüğü güzel hizmetleri kaldığı yerden  mahalle sakinlerimiz ile el ele, gönül gönüle vererek daha da artırarak sürdüreceğimi belirtir, bu vesile ile saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi. HASAN KILIÇ