HABİBE SENA İLE ENDAHAN EMRE’NİN DÜĞÜN TÖRENİ  İZDİHAMA  YOL AÇTI

 

YURTAOsmaniye Kuyumcular Odası Başkanı ENVER DAVARCI-MERYEM DAVARCI çiftinin beyefendi oğulları Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgisayar Teknikeri  ENDAHAN EMRE  DAVARCI ile Harita Kadastro Personeli MEHMET DAŞÖZ-HATİCE DAŞÖZ çiftinin hanımefendi melek yüzlü kızları HABİBE SENA ile düzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile evlenerek dünya evine girdi.

AŞIRI İLGİ SALONDA İZDİHAMA NEDEN OLDU

18 Kasım 2016 Cuma günü akşamı GALA  Düğün Salonu’nda yapılan düğün töreni aşırı ilgi nedeniyle izdihama yol açtı.

Salona alkış yağmuru altında giren HABİBE SENA –ENDAHAN EMRE çifti, romantik müzik eşliğinde ilk danslarını yaparlarken heyecan yüklü mutlulukları adeta gözlerinden okunuyordu. Her iki ailenin yakınları da çiftleri piste yalnız bırakmayarak yöresel oyunlar oynadılar ve halaylar çektiler.

Türk Halk Müziği sanatçısı Ferdi ÇETİN’in  davetlileri büyüleyen  konseri ile renklenen törende iş ve siyaset hayatının renkli kişiliği ile tanınmış siması  İmam Hüseyin Çelik te arkadaşları ile birlikte halay çekerek düğüne ayrı bir coşku kattı.

Takı merasimi ile sona eren düğün sonrası bir konuşma yapan DAŞÖZ  ve DAVARCI Aileleri, kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayarak sevinçlerine ortak olan herkese çok teşekkür ettiklerini söylediler.

Biz de basın olarak “Bekarlığa artık yeter”  diyerek rest çeken ve muhteşem bir düğün töreni ile mutluluğa yelken açan HABİBE SENA –ENDAHAN EMRE çiftine bir yastıkta kocamaları dileğiyle bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

HASAN KILIÇ