GÜZEL SANATLARDA SEVİNDİREN BAŞARI

İL BİRİNCİLİLĞİAbdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Cuma AKSU: “Erkek öğrenci sayısı 85 olan okulumuzun gösterdiği bu başarı, herkesin takdirini kazandı. Bu vesile ile başarıda büyük payı olan Beden Eğitimi Öğretmenimiz Onur TÜLÜCE ve  öğrencilerimizi canı gönülden tebrik ediyoruz” dedi.

Osmaniye Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi ile Osmaniye Şehit Mehmet Karacatilki Anadolu İmam Hatip Lisesi Futbol takımı ,Okul Sporları yarışmalarında Osmaniye Kapalı spor salonunda il birinciliği için yarıştı.

ŞEHİT MEHMET KARACATİLKİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ FUTBOLDA İL BİRİNCİSİ

Osmaniye Şehit Mehmet Karacatilki Anadolu İmam Hatip Lisesi Futbol takımı Okul Sporları yarışmalarında üst üste 2. kez İl birincisi olarak Bölge yarışmalarına katılmaya hak kazandı.Okul müdürü Ali ASİL: “ Başarıda büyük emeği geçen Öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz” dedi.

Osmaniye Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi, zorlu rakiplerinin arasında sıyrılarak ikinci oldu. Okul müdürü Cuma AKSU: “Erkek öğrenci sayısı 85 olan okulumuzun gösterdiği başarı herkesin takdirini kazandı. Beden Eğitimi Öğretmenimiz Onur TÜLÜCE ve  öğrencilerimizi tebrik ediyoruz” dedi.

CENTİLMENLİK ÖRNEĞİ

Kupalar ve madalyalar karşı takımlara okul müdürleri Cuma Aksu ve Ali Asil tarafından verilerek centilmenlik örneği sergilendi.

Biz de basın olarak yarışmalarda centilmence mücadele ederek dereceye giren tüm okullarımızı başarılarının devamı dileğiyle kutluyoruz. Hasan KILIÇ