“GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN ÖĞRETMENİM”

3Her meslek özel ama öğretmenlik çok daha özel bir hizmet alanıdır. Çünkü anne ve babalar, öğretmenlere en değer verdikleri varlıklarını yani çocuklarını emanet ediliyor. Öğretmenler ülkemizin geleceğinin mimarları, rol modelleri ve en önemlisi de orası uzak, burası kötü demeden yurdun dört bir yanında en zor koşullarda görev yapıyorlar.  Bir ülkede, öğretmen mutsuzsa, toplumun mutlu olmasını beklemekte pek doğru bir yaklaşım olmasa gerek.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim Sen Osmaniye Şube Başkanı Ahmet KANDEMİR, sivil toplum kuruluşu ve siyasi parti temsilcileri tarafından hayırlı olsun ziyareti akınına uğradı.

ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN HOCAM

MHP Osmaniye İl Başkanı Ahmet Melih Loş, Ülkü Ocakları İl Başkanı Hasan Şahin  Ceylan,  , MHP Osmaniye İl Kadınlar Kolu Başkanı Selma Ülkü Yücel, OMDER Başkanı Yaşar Balcı ve MHP Merkez İlçe Eski Başkanı Tansel Elverdi, Türk Eğitim sen Osmaniye Şubesi Başkanı Ahmet Kandemir’i ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladılar.

KANDEMİR: “ÖĞRETMENLERİ UNUTMAYANLARA SELAM OLSUN”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden  Ahmet KANDEMİR, kendilerini bu anlamlı günde unutmayan tüm duyarlı dostlara çok teşekkür ettiğini söyledi. Hasan KILIÇ