GÜLE GÜLE SAYIN VALİM

MRT_7917_2Osmaniye’nin gelişimi ve kalkınması açısından güzel hizmetlere imza atan, yıllarca amatör kümede mücadele eden Osmaniyespor Futbol Kulübünü de olaganüstü gayretleri ile şampiyon yaparak Türkiye 3. Futbol Ligine çıkartan Valimiz Kerem AL, bugün Osmaniye’ye veda ediyor.

 

OSMANİYE SİZİ ASLA UNUTMAYACAK:

Antalya’daki maçta Osmaniyesporun şampiyon olarak Türkiye 3. Futbol Ligine çıkması sonrası taraftarların omuzlarına alınan Valimiz Kerem AL, sevinçten gözyaşlarına hakim olamamıştı.Tüm Osmaniyelileri duygulandıran ve büyük takdir toplayan sayın Valimizi Osmaniyeliler olarak asla unutmayacağız. Geride hoş bir seda bıraktın.Her şey için teşekkürler sayın Valim.Yolunuz açık, başarılarınız daim olsun.

 

Osmaniyespor Futbol Kulubünü Belediye Başkanı Kadir Kara   ve iş adamları ile el ele gönül gönüle vererek Türkiye 3. Futbol Ligine çıkartan Osmaniye Valisi Kerem AL, bugün Osmaniye’den ayrılıyor.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Merkez Valiliğine atanması ile  Osmaniye’deki görevini tamamlayan Vali Kerem Al, veda ziyaretlerini de dün akşam itibarıyla  tamamladı.

OSB’deki iş adamları ve Kamu Müdürleri tarafından onuruna veda yemeği düzenlenen ve teşekkür plaketleri ile onore edilen Vali Kerem AL, bugün saat 10.00’da Valilik Konağı önündeki son vedası ile Osmaniye’ye veda edecek.

Osmaniye’liler tarafından Ankara’ya uğurlanacak olan sayın Valimiz Kerem AL’a ilimize yaptığı güzel  hizmetlerinden dolayı en kalbi teşekkürlerimizi sunuyor ve diyoruz ki;

GÜLE GÜLE SAYIN VALİM

OSMANİYE;  HOŞGÖRÜLÜ, BEYEFENDİ, DÜRÜST KİŞİLİĞİNLE  SİZİ  ÇOK SEVDİ

VE İNANIN  ASLA SİZİ  UNUTMAYACAK .

YOLUNUZ AÇIK, BAŞARILARINIZ DAİM OLSUN.

Hasan KILIÇ