GÖKAY’IN BURSLULUK SINAVI YOGUN BİR KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ

GÖKAYOsmaniye’de velilerin ve öğrencilerin birinci planda uzman eğitici kadrosu ile başarıya odaklı eğitime önem veren Özel Osmaniye GÖKAY Okulları’na gösterdikleri ilgiden ve yarının sağlıklı bilgili vatansever  Türk gençleri adına duyduğu memnuniyeti  ifade eden ve duyarlılıkları için tüm velilere teşekkür eden  eğitimci  Hacı Ahmet YILDIRIM, bursluluk sınavı sonuçlarının  da açıklandığını  ve öğrencilerin sonuçları öğrenmek için okula gelebileceklerini  bildirdi.

Özel Osmaniye GÖKAY Okulları’nın yaptığı ücretsiz bursluluk sınavına öğrenciler yogun katılımı sonucu bu alanda bir rekor kırıldı. Bunun sonucu GÖKAY Okulları, sınav için gelen öğrenci izdihamına sahne oldu.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Özel Osmaniye GÖKAY Okulları kurucu Müdürü Hacı Ahmet YILDIRIM, “Bu hafta sonu bursluluk sınavımızı yogun ilgi ve rekor sayıda bir katılımla gerçekleştirdik. Bu büyük ve başarılı organizasyonda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilir, şükranlarımı sunarım” dedi.

BURSLULUK SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Osmaniye’de velilerin ve öğrencilerin birinci planda uzman eğitici kadrosu ile başarıya odaklı eğitime önem veren Özel Osmaniye GÖKAY Okulları’na gösterdikleri ilgiden ve  yarının sağlıklı bilgili vatansever  Türk gençleri adına duyduğu memnuniyeti  ifade eden ve duyarlılıkları için tüm velilere teşekkür eden  eğitimci  Hacı Ahmet YILDIRIM, 4-5 Ocak 2020 tarihlerinde yaptıkları  bursluluk sınavı sonuçlarının  da açıklandığını  ve öğrencilerin sonuçları öğrenmek için okula gelebileceklerini  söyledi. Yıldırım,  eğitime önem veren velilerin çocuklarının sağlam bir geleceği adına ana sınıfı, ilkokul, ortaokul, Anadolu Lisesi, Fen Lisesi olarak eğitim hizmeti veren GÖKAY Okullarında başlayan  erken kayıt avantajlarından da  faydalanması tavsiyesinde bulundu.

Hasan KILIÇ