GAZİLERİ SEVİNDİREN ZİYARET

VALİ ÇOŞKUN GAZİ ZİYARETİ Vali Ömer Faruk Coşkun, şehitlerimizin ailelerini ve gazilerimizi sık sık ziyaret etmeye gayret ettiklerini belirterek “Vatanseverlikleriyle övündüğümüz, emsalsiz fedakârlıklarını örnek aldığımız gazilerimize vefa borcumuzu ödemek toplum olarak en büyük ortak sorumluluğumuzdur” dedi.

Vali Ömer Faruk Coşkun, Kıbrıs Gazilerimiz Halil Mağara, Mehmet Emin Esen ve Faruk Durmuş’u evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı.

Kıbrıs Gazilerimiz ve aileleri ile bir süre sohbet eden Vali Coşkun, şehitlerimizin ailelerini ve gazilerimizi sık sık ziyaret etmeye gayret ettiklerini belirterek “Vatanseverlikleriyle övündüğümüz, emsalsiz fedakârlıklarını örnek aldığımız gazilerimize vefa borcumuzu ödemek toplum olarak en büyük ortak sorumluluğumuzdur. Bizler de sık sık gazilerimizi ve ailelerini evlerinde ziyaret ediyor, hatırlarını soruyor, varsa sorunlarını dinliyor ve çözmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu vesile ile şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmetle anıyor, hayatta olan gazilerimize sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür diliyorum. “diye konuştu.

Vali Coşkun, ziyaretlerinin sonunda Kıbrıs Gazilerimiz Halil Mağara, Mehmet Emin Esen ve Faruk Durmuş’a madalyalarını takdim etti.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Kıbrıs Gazilerimiz ise Vali Ömer Faruk Coşkun’a nazik ziyareti ve yakın ilgisinden dolayı teşekkür ettiler.

Ömer Faruk COŞKUN