Gazi ve Şehit Yakınlarından Vali Coşkun’u Ziyaret…

3Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü tarafından, Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında ’Yalnız Değilsiniz’ projesi Ankara ve İstanbul gezisinden dönen gazi ve şehit yakınları, Vali Ömer Faruk Coşkun’u makamında ziyaret ettiler. Ziyarette İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü İbrahim Arpacı ile  Osmaniye Şehit Polis Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Mahmut Kaplan da bulundu.

İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, proje kapsamında 35 gazi ve şehit yakınının dört gün süreli olarak Ankara ve İstanbul gezisine gönderildiğini ifade ederek, düzenlenen gezilerin bundan sonra da devam edeceğini kaydetti.

Konukları ile bir süre sohbet eden Vali Ömer Faruk Coşkun ise “Şehitlerimizin yakınları ve gazilerimiz için ne yapsak az gelir. Bizler her zaman onların yanında olmaya devam edeceğiz. Kapımız ve gönlümüz onlara her daim açık olacaktır. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize ve şehitlerimizin yakınlarına da uzun bir ömür diliyorum” diye konuştu.

Düzenlenen geziden çok memnun kaldıklarını ifade eden gazilerimizin ve şehitlerimizin yakınları, kendilerine gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını, hiç bir zaman yalnızlık hissetmediklerini belirterek, Vali Ömer Faruk Coşkun ve İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman’a teşekkür ettiler.

Ömer Ali TURUNÇ