FATMA TÜRKMEN MALİ MÜŞAVİRLİK OFİSİ TÖRENLE AÇILDI

FATMA TÜRKMEN20 yılı aşkın Serbest Muhasebeci- Mali Müşavir Servet Yazar’ın yanında çalışan Mali Müşavir Fatma Türkmen;  “Ofisimizin açılışına bizzat gelerek katılan misafirlerimize ve telefonla arayarak yeni işyerimizi hayırlayan herkese çok teşekkür ediyorum”  dedi.

Osmaniye Sanayi Sitesi esnaflarından Rahmetli Remzi Türkmen’in kızı Fatma Türkmen Mali müşavirlik ofisi düzenlenen törenle açıldı.

Osmaniye Serbest Muhasebeci -Mali Müşavirler Odası Başkanı Seydi GÜLSOY tarafından açılış kurdelesini hayırlı olmasını temennisinde bulunarak açılışı gerçekleştirdi. Açılışa bir çok misafir katılarak Fatma Türkmen’e hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Osmaniye Esen Evler Mahallesi Kayalar Sokak kurtuluş sağlık ocağının yanında hizmet verecek büronun açılışına çok sayıda misafir de katıldı.

20 yılı aşkın Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Servet Yazar’ın yanında çalışan Mali Müşavir Fatma Türkmen;  “Bizzat gelerek açılışımıza  katılan tüm misafirlerimize ve telefonla arayarak yeni işyerimizi hayırlayan herkese çok teşekkür ediyorum”  dedi.

Biz de basın olarak Hatice Türkmen’i kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz. Hasan KILIÇ