Fahri KUYULU: “Kalleş saldırılarını şiddetle kınıyoruz”

WhatsApp Image 2016-10-20 at 09.52.33 MHP Osmaniye İl Başkanı Fahri KUYULU Osmaniye’de yaşanan terör olayları ile ilgili bir açıklama yaptı.KUYULU, Gebeli ve Selimiye Mahallesi’nde meydana gelen, terör örgütü PKK’lıların yuvalandığı ve kanlı eylemler yaptığı Amanos Dağları eteklerine yakın olan mahallelere, 3 ayrı noktadan havan mermisi atılmıştır dedi.

Olayın hemen sonrasında olay yerine giden MHP İl Başkanı Fahri KUYULU, burada incelemelerde bulunduktan sonra hastaneye giderek yaralı anne ve oğlunu ziyaret edip acil şifalar dileğinde bulundu.

Atılan havan mermilerinin 3 evin bahçesine isabet ettiğini belirten KUYULU Havan mermisinin düştüğü evlerinin bahçesinde oturan anne ile 10 yaşındaki oğlu kollarına isabet eden şarapnel parçaları ile yaralanmıştır, tek tesellimiz ise can kaybının olmayışıdır.

MHP Osmaniye İl Başkanı Fahri KUYULU “Vatanımızın, Milletimizin Birliğini ve bütünlüğünü yok etmeye çalışan alçaklara buradan sesleniyorum ayaklarınızı denk alın, aksi takdirde yürüyecek ayağınız kalmayacak, Yüce Türk milleti olarak henüz son sözümüzü söylemedik” ifadelerini kullandı.

Fahri KUYULU, Ülkemizde kaos ve kargaşa yaratmaya devam eden, terör örgütü alçak ve şerefsizce eylemlerini artırmış, güvenlik güçlerimizi ve sivil vatandaşlarımızı her yerde, her ortamda hedef almıştır diye konuştu.

MHP Osmaniye İl Başkanı Fahri KUYULU “Kan ve göz yaşının akmadığı, Anaların ağlamadığı, şehit haberleri ile sarsılmadığımız gün kalmadığını” belirtti.

İl Başkanı KUYULU Türk milletinin artık sabrının tükendiğine işaret ederek artık herkes aklını başına almalıdır. Küçük hesaplar uğruna ateşle oynamayın. Eğer aklınızı başınıza almazsanız bu kan gölünde sizde boğulursunuz.Artık bedeli ne olursa olsun bu kahpelik, bu ihanet ve bu kanlı senaryo durdurulmalıdır şeklinde konuştu.

MHP Osmaniye İl Başkanı Fahri KUYULU konuşmasını “Vatanımızın yiğit evlatlarına ve Ülkemizin Bölünmez bütünlüğüne bölücü terör örgütünün yapmış olduğu kahpe ve kalleş saldırılarını şiddetle kınıyor ve bütün gücümüzle lanetliyoruz” diye tamamladı.

İbrahim SEYREK