Fahri KUYULU: “Anayasa değişiklik paketinde MHP’nin mührü var”

 

Fahri Kuyulu (3)MHP Osmaniye İl Başkanı Fahri KUYULU referandum çalışmalarına İl Teşkilatı olarak İlçe ve köylerde yaptıkları toplantılarla devam ettiklerini belirterek “Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy veya gönül vermiş kişiler ile partisinin ‘Evet’ kararı arasında bir ayrışma veya bölünme yoktur” dedi.

 

Fahri KUYULU, MHP referandumun bilincinde ve çizgisinde en ufak sapma olmadan liderinin emrinde yoluna devam etmekte olup 16 Nisan’da oylarını kullanmaya gidecek ve Ülkücüler ‘hayır’ diyecek diye yaratılmaya çalışılan algıların ne denli sahte olduğu da 16 Nisan’da ‘evet’ diyerek göstereceklerine işaret etti.

 

MHP Osmaniye İl Başkanı KUYULU İlçe ve köy toplantılarında anayasa değişiklik paketini anlattıklarını söyleyerek konuşmasına öyle devam etti. “MHP olarak 16 Nisan referandum sürecinde ‘evet’ kampanyasından yana beyanda bulunduk, milli kimliğimizle imzamız bulunan anayasa değişiklik paketini ve neden ‘evet’ dememiz gerektiğini halkımıza anlatıyoruz ifadelerini kullandı.

 

KUYULU, 18 maddelik anayasa değişiklik paketine ‘evet’ diyeceğiz. Çünkü bu pakette bizim mührümüz vardır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin günübirlik siyasetin partisi olmadığını, Türk milletinin geleceğiyle ilgili endişeleri ön plana çıkararak ön görülerini ortaya koyan Türk Milletinin teminatı olduğunu belirtti.

 

Allah’ın izniyle, halkımızın desteğiyle inşallah, devletimizi daha etkin kılacak, milletimizin önündeki engelleri daha kolay kaldıracak bir değişikliği ‘evet’ diyerek hep birlikte yapacağız diyen MHP Osmaniye İl Başkanı Fahri KUYULU ‘evet’ kampanyası kapsamında tüm İlçelerde ve köylerde kapı kapı gezdiklerini, gözü yaşlı ana kalmayana dek, karnı aç tek bir çocuk kalmayana dek, gençlerimiz geleceğe umutla bakana dek, yılmadan, yıkılmadan, yorulmadan çalışacaklarını ifade etti.

 

MHP İl Başkanı KUYULU konuşmasını Liderimiz Devlet BAHÇELİ’nin memleketinden tüm Türkiye’ye ve Türk milletine sesleniyoruz. Millet için evet, devlet için evet, cumhuriyet için evet, Türklüğün bekası için evet, Türkiye için Türk milliyetçilerinin birliği dirliği için evet diyoruz” diye tamamladı.

 

İbrahim SEYREK